​СЕКСУАЛЬНІ РОЗЛАДИ У ЧОЛОВІКІВ

СЕКСУАЛЬНІ РОЗЛАДИ У ЧОЛОВІКІВ Стабільна сексуальна активність є найважливішим фактором високого рівня якості життя будь-якого чоловіка. Будучи «сильною статтю», чоловіки завжди більш гостро сприймають проблеми і невдачі в сексуальній сфері. Неспроможність в сексуальному житті призводить до хронічних психоемоційних стресів, неврозів і негативно позначається на сімейне благополуччя і здоров'я чоловіка в цілому. З чим пов'язано зниження статевого потягу? Основними проблемами чоловічого сексуального здоров'я є еректильна дисфункція, прискорена еякуляція, порушення лібідо і оргазму. Найбільш поширеною патологією є еректильна дисфункція. За сучасними даними до 50% чоловіків мають еректильну дисфункцію різного ступеня вираженості і з віком їх кількість значно збільшується.

  •  Сиалис купить для борьбы с трудностями эрекции/эректильной дисфункции, гарантировано быстрое действие и длительный эффект по самой лучшей и выгодной цене

Еректильна дисфункція є в більшості випадків не самостійним захворюванням, а проявом іншого патологічного процесу в організмі. Тому в процесі обстеження андролог повинен направити пацієнта до суміжних фахівців в залежності від характеру виявленої патології - ендокринолога, невролога, дієтолога. Порушення еректильної функції, особливо в молодому віці, часто служить раннім проявом серцевої патології і атеросклерозу судин. Тому для виключення кардіального ризику обов'язково повинно проводитися обстеження у кардіолога або серцево-судинного хірурга. А основні причини сексуальних розладів у чоловіків такі. Психічні розлади Цю групу порушень ми поставили на перше місце за значимістю, тому що у сучасних чоловіків вони зустрічаються найчастіше. Виною всьому - величезна відповідальність, підвищені вимоги з боку суспільства, необхідність завжди бути напоготові, необхідність швидко пристосовуватися до законів бізнесу, відсутність повноцінного відпочинку, сну, недолік часу особисто для себе, для своїх захоплень і хобі. Які порушення маємо на увазі? психоемоційні стреси, депресії; дефіцит спілкування; наркоманія, алкоголізм; «Страх статевого безсилля». Велику роль відіграє і емоційний зв'язок з партнеркою, взаємна симпатія і повага, вміння вирішувати проблеми в роботі і сім'ї «пліч-о-пліч» - без криків, скандалів і взаємних докорів. Різні порушення кровопостачання Наступна група порушень також швидко «набирає обертів», вражаючи навіть дуже молодих чоловіків, що було ще не так виражено якихось 5-10 років тому. Важливу роль при цьому займає рання діагностика і профілактичні огляди у кардіолога та інших фахівців. Порушення кровопостачання можуть бути викликані: артеріальною гіпертензією; ішемічною хворобою; гострими станами - інфарктом та інсультом; атеросклерозом; курінням; цукровим діабетом та іншими станами. Неврологічна патологія Багато неврологічні порушення ведуть до розладу сексуальної функції. При цьому мають значення і органічні порушення, що викликають порушення провідності імпульсів по нервових волокнах, і судинні порушення. Як можливі причини сексуальних розладів виділяють: множинний склероз; хвороба Паркінсона; множинна атрофія; хвороби спинного мозку - патологія міжхребцевих дисків; ішемічні зміни головного мозку; периферичні нейропатії; травми. У більшості випадків основне захворювання протікає настільки важко, що еректильна дисфункція встає на останній план.

Похожие страницы: