Сайдинг Установка Своїми Руками

Сайдинг своїми руками

Установка кондиціонера своїми руками

Водостоки для даху є необхідним елементом захисту будівлі, незалежно від його площі та поверховості. Зовнішні зазвичай закладаються в загальний проект будинку, одночасно з фасадної і покрівельної системою. Якщо за будівельні роботи відповідає бригада професіоналів, проблем з монтажем не буде. Однак якщо будинок, котедж або дача зводяться своїми силами, ні в якому разі не можна відкладати монтаж водостічної системи. Цим необхідно зайнятися ще на етапі установки покрівлі, так як кріплення для жолобів і труб встановлюються до укладання покрівельного покриття і гідроізолюючих матеріалів. Слідуючи інструкції, яка додається виробниками до готової водостічній системі, водостік можна зібрати і встановити своїми силами.

Матеріали, необхідні для монтажу:

водостічні труби, жолоби, заглушки;

муфти, воронки, перехідники;

з'єднувачі, кутові елементи, трійники, коліна, колектор;

кронштейни, подовжувачі, шпильки;

захисні сітки.

Основні етапи монтажу

Установка кронштейнів . Вибір кронштейнів залежить від місця кріплення: безпосередньо на вітрову, фронтонну, карнизну дошку або на кроквяну систему. У будь-якому випадку при монтажі потрібно буде стежити за тим, щоб осьова лінія кронштейнів розташовувалася під невеликим кутом. Відстань між кронштейнами повинна бути більш 0, 5-0, 6 м.

Монтаж водоприймальних воронок. Воронки кріпляться в місцях установки зливного стояка. Якщо воронка буде використовуватися як початковий елемент жолобів в водостоках ПВХ, монтаж слід почати саме з неї.

Рекомендується встановити на воронку дрібнопористий сітку для того, щоб утримувати опале листя та інше сміття і не допустити забивання зливної труби.

Установка жолобів. Форма жолобів залежить від форми труб зовнішнього водостоку. Вони можуть мати круглий або прямокутний поперечний переріз. Після фіксації жолобів на кронштейнах їх краю закриваються заглушками з гумовими ущільнювачами. Для з'єднання жолобів між собою використовується спеціальний з'єднувальний елемент, який надягає на торці жолобів і утворює замкове з'єднання.

Монтаж колін. Коліна водостоку для даху потрібні для того, щоб направити водостічну зливну трубу до стіни будівлі, а також для обходу архітектурних елементів. Коліна водостічної системи кріпляться безпосередньо на воронку, з'єднуються між собою відрізками труб необхідної довжини.

Установка водостічних труб . Після того як установка колін буде завершена, можна приступати до монтажу водостічних труб. Труби кріпляться до нижньої частини колін. Якщо труба коротка, до нижньої частини стояка приєднується ще одна труба через з'єднувач у міру складання системи. Кріплення до стіни виконується тільки після того, як стояк повністю зібраний по всій довжині.

Похожие страницы: