Сайдинг Цокольний Фото

Залежно від структури матеріалу і його призначення, види сайдингу поділяють на металевий, вініловий і цокольний.Процес облицювання являє собою покриття стін панелями різноманітних розмірів, що з'єднуються між собою застібкою. Фото і ціни на сайдинг дивіться в каталозі.

вініловий сайдинг

Вініловий сайдинг включає в себе панелі (ПВХ) - різної товщини, довжини і ширини, що збираються в секції різних розмірів. До числа головних достоїнств цього облицювального матеріалу відноситься його недорога вартість, а також висока стійкість до будь-яких зовнішніх впливів і пожежна безпека. Наша компанія пропонує вигідні ціни на сайдинг вініловий, а також широкий асортимент продукції.

цокольний сайдинг

Металевий сайдинг Grand lineЦокольним сайдингом можна покрити практично будь-яку будівлю, весь фасад або його частину. Його фактура і забарвлення імітують натуральні оздоблювальні матеріали: природний камінь і цегла.

Цокольний сайдинг майже аналогічний вінілового, але відрізняється масивністю і структурою. Товщина його панелей більше 3 мм. Їх можна використовувати і для обробки передпокоїв, кухонь, лоджій.

Купити сайдинг цокольний за ціною виробника, ви можете в наших магазинах по Москві і Московській області. Різні види цокольного сайдинга мають свої особливості і зручні в експлуатації. Вони не вигоряють на сонці, не переохолоджуватися і не нагріваються.

Сайдинг під колодуВони відрізняються прекрасною стійкістю до атмосферних впливів і тривалим терміном служби. Ми пропонуємо недорогі цокольні сайдинг панелі від світових виробників, які вже зарекомендували себе як лідери на будівельному ринку.

Металлосайдинг

Металевий сайдинг (металлосайдінг) - це легкі панелі, призначені для оздоблювальних робіт, шириною від 12 до 30 і довжиною від 200 до 600 см. Виготовляють його зі сталі або алюмінію, які додатково покриваються полімером: поліестер, PVF або пурал.

Металлосайдинг Grand Line має більш характеристики. Для поліпшеної захисту від впливу навколишнього середовища покривається спеціальним захисним покриттям з полімеру.від 493 р. / м2

Металлосайдинг може мати профільовану або гладку поверхню, а колірна гамма його задоволена широка і різноманітна. Купити металевий сайдинг також не надає складнощів - будівельний ринок пропонує досить велика різноманітність оздоблювального матеріалу як від вітчизняних, так і зарубіжних виробників.

Похожие страницы: