Сауни під ключ

САУНИ "ПІД КЛЮЧ". Російська лазня - це більше, ніж парна. Він складається з вапораріума, облицьованого дерев'яними панелями, традиційної печі, невеликого басейну, душової кабіни і зони відпочинку. К Вашему вниманию сауна под ключ по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Як правило, будівництво невеликого басейну, душової кабіни і зони відпочинку є простим питанням дизайну, проектування і обробки. Більшість підрядників можуть управляти цими завданнями для приватного будинку. Однак комерційна російська лазня вимагає трохи більшої уваги до планування планування, розрахунку потужності і забезпечення оптимального використання всіх функціональних областей. Якщо ви шукаєте досить старанно, ви можете знайти експерта, здатного виконати це завдання. Найважливішим компонентом російської лазні є парилка, і тому ми вважаємо, що варто зробити все можливе, щоб зробити це правильно. У компанії ми досягли успіху. Під паровою лазнею ми маємо на увазі традиційний класичний паропаріум, повністю вільний від пластику, високовольтних провідників, штучних парогенераторів і залізних коробок, в тому числі каменів, які інші фахівці називають піччю. Наш дизайн сауни розроблявся і вдосконалювався протягом сотень років. Компанія - будинок неперевершеного виробника печей. Якість наших саун як і раніше не має собі рівних в усьому світі. «ПОВИНЕН МАТИ» властивості ПРАВИЛЬНОЇ хлопця

МАЛЕНЬКИЙ ШМАТОЧОК РАЮ

Класична сауна завжди буде дарувати своїм відвідувачам гарне здоров'я і гарний настрій. Замість вогкості традиційна сауна генерує легкий пар і ніжне тепло, яке в поєднанні з хорошим віночком сауни знімає втому і є тонізуючим засобом для душі і тіла. Для створення цього ефекту необхідні різні фактори: безпечна підходяща піч, логічна організація доступного простору і дерев'яне оздоблення інтер'єру. Додайте до цього наш неабиякий досвід і знання про дизайн дров'яної кам'янки, і ви отримаєте ідеальну сауну.

Автентичний ВНУТРІШНЯ КАМЕННАЯ ПЕЧЬ

Тільки нагріта кам'яна маса здатна створити температурний режим справжньою сауни. Наші печі зберігають тепло протягом декількох днів. Їх особлива конструкція забезпечує правильну вентиляцію печі. Всі наші печі (за винятком «бань в чорному стилі») складаються з закритої конструкції з парової дверима і кам'яним і чавунним ядром або ядром, що нагадує за формою планету Земля в мініатюрі.

ТЕМПЕРАТУРА

Кам'яна маса справжній печі накопичує так багато тепла, що рівномірно нагріває сауну переважно променистим теплом. Всі внутрішні поверхні, включаючи плиту, стіни, підлога і стеля, залишаються в діапазоні 80-90 градусів Цельсія. Температура в сауні буде точно такий же на рівні стелі, як і на рівні підлоги.

ЦИРКУЛЯЦІЯ

Витік повітря і протяги усунені.

ЗРУЧНІСТЬ

Використання класичної сауни має бути практичним і простим. Ми розміщуємо наші печі так, щоб у користувача була досить місця, щоб виплеснути воду, коли потрібно більше пара. При висоті стелі 2,8 метра в ньому достатньо місця, щоб насолодитися легким паром. Сходинки, платформи і ручки розташовані в найбільш зручних положеннях, тому вони зручні у використанні, насолоджуючись внутрішнім простором сауни.

Похожие страницы: