Призначення ломбарду

Якщо потреба в готівці застає нас зненацька, то пошуки можуть вестися в усіх напрямках, одним з яких є ломбарди. Це форма запозичення доступна населенню ще з радянських часів нарівні з комісійними магазинами, однак в останні роки вона значно здала свої позиції під натиском кредитів без поручителів і карт розстрочки. Ломбарди Мінська не скупляться на рекламу, тому телефони самих помітних ми записуємо, щоб випробувати на них нашу фінансову легенду.

Ломбард в Усть-Каменогорске быстрые займы под залог ювелирных изделий и другого движимого имущества, а также самые низкие процентные ставки по займам и отсутствие комиссионного сбора.

Позичальники ломбардів, на відміну від клієнтів, які отримують кредит в банку, мають право не повертати отриману позику в ломбард. В цьому випадку борг погашається шляхом продажу наданого застави через місяць після закінчення терміну позики. При цьому ніяких претензій позичальникові не пред'являється, і він знову може при бажанні звернутися в ломбард з новим заставою. З банком така історія, звичайно, ж не пройде.

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті Національного банку, станом на 6 листопада 2015 року в реєстрі мікрофінансових організацій складаються 105 юридичних осіб, в тому числі 95 ломбардів. До речі, законодавчо регулює діяльність ломбардів саме Нацбанк. Відповідно до Указу Президента РБ від 30 червня 2014 р. № 325 «Про залучення і надання позик, діяльності мікрофінансових організацій» Тепер тільки ці ломбарди можуть надавати мікропозики фізичним особам і тільки під заставу регламентованих видів майна.

Таким майном є автомобілі, комп'ютерна техніка, мобільні телефони, швейцарський годинник, аудіо і відео устаткування і побутова техніка. І, звичайно ж, вироби з дорогоцінних металів. Це все не повний перелік того, що приймають до застави мінські ломбарди.

IPhone 6

Отже, спробуємо перевірити який позику можна отримати за піврічний б / у IPhone 6 серії. Як правило, позики беруть на термін від 3 днів до 2 тижнів. Тільки в одному з п'яти ломбардів за престижний смартфон готові надати позику на суму до 5 млн рублів з урахуванням відмінного стану телефону. Але це з урахуванням того, що терміни позики складуть не менше 15 днів.

Похожие страницы: