Пристрій бездротової охоронної сигналізації

Пристрій бездротової охоронної сигналізації

Налаштовується бездротова (радіоканальні) зв'язок між охоронними датчиками і приймально-контрольним приладом сигналізації.

Приймально-контрольний прилад ( «серце і мозок» сигналізації) отримує і аналізує сигнали від датчиків і видає сигнал тривоги, а також світло-звукову індикацію (якщо встановлена сирена або стробоскоп).

К Вашим услугам пультовая сигнализация дома профессиональный монтаж и настройка систем охраны и безопасности под все необходимые требования и нормы по самой выгодной и доступной цене.

Приймально-контрольний прилад може передавати інформацію на мобільний телефон (СМС або дозвон) і / або на Центральну моніторингового Станцію (охоронного підприємства, ЧОП або службу безпеки будівлі) - в залежності від моделі та особливостей приладу.

Передача сигналів системи бездротової охоронної сигналізації може передаватися власникові об'єкта по GSM, захищеному радіоканалу, GPRS, Ethernet, через реле на Пульт Центрального Спостереження (ПЦС).

Чому обирають для дому та з чого складається

Бездротові охоронні сигналізації - це відмінне рішення, якщо потрібно оснастити охоронної або охоронно-пожежною сигналізацією вже побудований і заселений будинок.

Часто монтаж провідний сигналізації на такому об'єкті є або дорогим, або, в силу ряду причин, неможливим заходом.

Функціональність бездротової системи не відрізняється від аналогічної провідний, тому даний вид систем заслужено популярний.

Загальна структурна схема бездротової охоронної сигналізації наведена нижче.

Охоронна панель

Є «серцем системи». Приймає інформацію від бездротових або дротових сповіщувачів, контролює стан зон і розділів, формує сигнал тривоги.

Часто панель бездротової охоронної сигналізації поєднується з GSM передавачем (модемом), який здійснює передачу інформації від панелі до центрального пульту охоронного підприємства. Бездротова охоронна панель може поставлятися виробником як в корпусі, так і у вигляді окремої монтажної плати. В цьому випадку, потрібно подбати і придбанні відповідного корпусу

бездротові сповіщувачі

«Очі» системи бездротової охоронної сигналізації для дачі. Через радіоканал, найчастіше на частоті 433 МГц, передають охоронної панелі інформацію про «поточний стан справ».

Похожие страницы: