Підодіяльник є обов'язковим комплектом постільної білизни. На щастя, давно минули часи, коли підковдри випускалися з вузьким боковим вирізом, тому звичайна заправка ковдри перетворювалася в складний виснажливий процес, що вимагає ґрунтовної вправності і терпіння. Тим часом, і сьогодні у виборі підодіяльника залишилося чимало нюансів, які ми розглянемо в даній статті.
Самые распространенные размеры пододеяльников стандарты Вы можете узнать и приобрести на нашем ресурсе, а также много другой полезной информации
Звичайно, найчастіше підодіяльник входить в комплект постільної білизни, яке ми вибираємо за своїми уподобаннями, як правило, пов'язаних з кольором і дизайном. І якщо з наволочками і простирадлом цей принцип працює, оскільки інших параметрів в цих аксесуарах не так багато, то при виборі підодіяльника є кілька моментів, на які варто звернути увагу. При виборі постільної білизни багато звертають увагу на виробника і країну виробництва. Відразу хочу засмутити окрему категорію наївних покупців: незважаючи на рекламні трюки окремих торгових марок, за фактом, на ринку практично відсутні виробники з країн ЄС або США. Просто тому, що постільна білизна не відноситься до товарів з високою доданою вартістю, так і сировини, яким у випадку з якісними виробами служить бавовна, в Європі немає, а завозити виходить досить дорого. Тому країна виробництва, як правило, не має особливого значення, хоча багато хто цінує, наприклад, турецька постільна білизна, відзначаючи його якість і натуральність в порівнянні з постачальниками з Китаю або Бангладеш. Окремо варто звернути увагу на розмір підодіяльника. Тут все досить просто: якщо у вас не стара або якась нестандартна ліжко, то підійдуть стандартні двоспальні і полуторні підковдри. Перші зустрічаються з розмірами 200х220 см. І 220х240 см. Полуторні ж бувають 160х220 см. І 160х240 см., Тобто, відрізняються від двоспальних тільки шириною. При виборі підодіяльника переконайтеся, що саме ковдру у вас хоча б приблизно відповідає цим параметрам - в іншому випадку воно буде або зім'ятим всередині, або бовтатися, створюючи великі зазори. Ідеальним в цьому плані вважається, якщо підодіяльник на 5-7 см. Більше ковдри. В такому випадку в нього легко буде заправити ковдру і не відчувати дискомфорту під час сну. Якщо з розмірами все відносно зрозуміло, то ось на матеріалі підодіяльника варто зупинитися докладніше. Звичайно, привабливі ціни іноді створюють спокусу придбати виріб з вмістом синтетичних волокон. Особисто я не рекомендую це робити: для невибагливого користувача це може і підійде, але ось люди з чутливою шкірою і схильності до алергій можуть зіткнутися з певними проблемами. Тому оптимальним варіантом буде натуральна бавовна. Він і м'який і приємний в плані тактильних відчуттів, а також не викликає подразнень у різних типів шкіри. Крім того, бавовна дуже легкий і прекрасно пропускає повітря. Ще один параметр при виборі підодіяльника - розташування і характери вирізу. Сьогодні ще можна зустріти вироби з класичними вирізами по центру або збоку, проте, з описаних вище причин, такий варіант я не рекомендую. Краще за все звернути увагу на підковдри на блискавки. У них зручно заправляти ковдру, на відміну від виробів з бічним вирізом, при цьому, воно нікуди не дінеться, тоді як, у випадку з центральним вирізом, вам доведеться його періодично поправляти.