Подорожі по Україні: Луцьк.

Подорожі по Україні: Луцьк, затишне місто зі старовинною архітектурою

Луцьк - одне з найдавніших міст країни. Як і більшість міст Західної України, більшу частину своєї історії Луцьк входив до складу Польщі, що, звичайно ж, сильно відбилося на архітектурі.

будинок скульптора

Будинок скульптора / Вікіпедія

Це досить спокійне місто. Вже до 8 вечора вулиці порожніють і місцеві жителі, як правило, розходяться по домівках, хоча при цьому в місті є кілька хороших нічних клубів і ресторанів з відмінним обслуговуванням. Забавна особливість Луцька: до сих пір прям в центрі міста, серед старовинної архітектури, можна зустріти домашніх тварин - курей, півнів, гусей.

  • Все интересные и главные события в Луцке собраны на портале lutsk.eu и доступны к просмотру бесплатно и без регистрации, в любое удобное для Вас время.

Куди піти

Луцький замок, він же замок Любарта - доглянуте, романтичне, старовинне місце. Є на що подивитися і де погуляти. Вхід - 10 грн.

Недалеко від замку Любарта знаходиться Будинок архітектора. Такої кількості скульптур в одному будинку в Україні ви більше ніде не зустрінете.

Тут живе людина-легенда, скульптор, який знайшов своє покликання і дарує талант людям. У нього нескінченну кількість робіт, і всі вони знаходяться під відкритим небом - приходь, дивися, насолоджуйся. У камені відображена навіть сім'я архітектора. Загалом, тут дуже цікаво.

У центрі міста знаходиться колишня лютеранська церква, якій понад 100 років. Будівля виконана в готичному стилі і займає одне з чільних місць міста. Побудували її німці за власні кошти.

За вул. Драгоманова, 23 жила Леся Українка в останні роки жізні.Тут знаходиться кімната-музей Лесіна вітальня.

Зайдіть всередину костелу Петра і Павла, побудованого в 1616 г. - вражаюче спорудження.

де поїсти

Луцьк славиться великими порціями. Місцеві радять закладу Дядя піца і Карамель кафе. Сходіть в ресторан Круаж: тут приємний інтер'єр і смачна кухня. Особливо рекомендуємо тістечко Купол.

Талановиті / унікальні люди

Унікальними луцькими хлопцями можна назвати команду барабанщиків Garage drum show. Це єдине барабанне шоу на Західній Україні. Хлопці іпровізіруют на вулицях і грають на концертах. У Луцьку їх знають практично всі.

Екстрім

У Луцьку є аеротрубе, але навряд чи кого-то цим здивуєш. Більш екстремальне заняття в цьому місті - це Fire show. Хлопці, які займаються в Луцьку цим професійно, їздять з виступами по всьому світу. Ігор, учасник шоу, крім стрибків з парашутом, походом в гори, баджіджампінгом, ще й підвішує себе за металеві крюки. Разом з Ігорем ви можете потренуватися і навчитися самому проробляти фокуси з вогнем. Це дуже небезпечно - але цікаво.

Похожие страницы: