Оздоблення Зовнішніх Стен Будинки

Будівельники, які наносять штукатурний склад на стіну, пред'являють до розчину свої вимоги.Штукатурний розчин повинен мати гарну адгезію до основи, легко і зручно наноситися і затирається, мати оптимальний час схоплювання і висихання.

Забудовнику будинку важливо, щоб штукатурка тривалий час успішно виконувала свої завдання і, при цьому, ціна і затрати штукатурної суміші не сильно обтяжували бюджет будівництва.

Способи приготування штукатурного розчину

Штукатурні розчини на будівельному майданчику готують трьома способами:

  1. Завантажують в бетономішалку компоненти, які купуються на будівельному ринку кожен окремо.
  2. У бетономішалку заливають воду і завантажують з мішків готову суху суміш з необхідних компонентів.
  3. Використовують готовий штукатурний розчин, який продається в відрах.

Перші два способи зазвичай використовують для приготування мінеральних традиційних цементно - вапняних і цементних штукатурних розчинів.

Залежно від виду штукатурки, на упаковці також вказують і інші, важливі для цього виду, властивості і умови застосування. Більш детальну інформацію про характеристики штукатурного складу можна отримати на сайті виробника.

При виборі штукатурки необхідно стежити, щоб виконувалися два обов'язкових правила:

  1. Міцність штукатурного шару не повинна бути більше, ніж біля основи, на яке наноситься штукатурка. Не можна наносити штукатурку на більш слабка основа.
  2. Паропроникність фасадної штукатурки повинна бути завжди вище, ніж в основі.

Це стосується і випадку, коли підставою служить нижній шар з іншого штукатурки.

Необхідність виконання цих умов, є однією з причин того, що, наприклад, стіни з цегли та бетонних блоків, стіни з пористих бетонів, а також стіни по утеплювачу доводиться штукатурити різними складами.

Традиційні цементно - вапняні і цементні штукатурки для стін з цегли та бетонних блоків

Основні компоненти розчину для цементно - вапняної штукатурки - це цемент, вапно і пісок. Розчин для цементної штукатурки містить тільки цемент і пісок. Це традиційні штукатурки, які застосовуються в будівництві з давніх часів.

Штукатурка цементна фасадна, суха суміш в мішку

Традиційний штукатурний розчин хорошої якості за розумні гроші реально можна приготувати тільки з сухих сумішей заводського виготовлення. На заводі в сухі суміші, крім основних компонентів, додають різні добавки, що поліпшують властивості розчину і готового покриття на стіні.

Джерело: domekonom.su

Похожие страницы: