Оздоблення Натуральним Каменем

Кухонний фартух з кварцитуДля багатьох вибір матеріалу для обробки внутрішніх стін приміщення - справжня. Фахівці компанії "Джет-Стоун" можуть допомогти Вам у вирішенні цієї проблеми. Час показав, що натуральний камінь виявився найнадійнішим і естетично виграшним матеріалом для внутрішнього облицювання.

Компанія "Джет-Стоун" запропонує Вам широкий вибір натурального каменю, ми задовольнимо будь-які запити за зовнішніми показниками каменю, його експлуатаційними характеристиками і ціною. Вибравши облицювання природним каменем, Ви надовго позбавите себе клопоту, пов'язаних з ремонтом.

Внутрішнє облицювання каменем. варіанти:

Обробка ванної кварцитомГраніт або кварцит. Одні з найбільш щільних, твердих і міцних порід, для внутрішнього облицювання використовуються досить часто. І граніт, і кварцит мають вкрай низьке водопоглинання і високу стійкість до забруднень. Стіни, облицьовані гранітом або кварцитом, вимагають мінімум догляду. У нашому каталозі Ви зможете підібрати граніт і кварцит будь-яких колірних відтінків і текстур.

Мармур. Дизайнери часто використовують цей камінь для облицювання квартир і будинків. Стіни з каменю мармуру підкреслять вишуканий смак господаря помешкання та його статусне положення. Мармурові стіни будуть стильно виглядати як в класичному інтер'єрі, так і в сучасному. У нашому каталозі Ви знайдете мармур різних текстур і відтінків. Стіни з такого матеріалу будуть виглядати дорого, ексклюзивно і благородно.

Мармурова плитка в інтер'єрі

Травертин. Цей матеріал володіє необхідними експлуатаційними характеристиками для обробки стін. Травертин значно виграє у таких матеріалів як мармур і граніт за показниками теплопровідності. Для облицювання стін Ви можете використовувати плитку з травертину з заповненими порами, що вбереже їх від забруднень, або, навпаки, провести 3D обробку каменю і надати вашому приміщенню більш декоративний вигляд. Травертин має приємний теплим відтінком, це забезпечить затишну атмосферу в домі. Перейти в каталог.

Вапняк часто використовується для облицювання стін. Він, як і травертин, дозволяє знижувати тепловтрати в квартирі і будинку. Камінь володіє необхідною міцністю, надійний і довговічний, ціна на вапняк досить демократична. Вибрати вапняк в нашому каталозі.

Онікс , мабуть, найкрасивіший камінь для оздоблення інтер'єру. Він має високу твердість, має шарувату текстуру, цей камінь можна підсвічувати.

Обробка ванної мармуровою плиткою стіни з травертину в обробці Внутрішнє оздоблення вапняком Внутрішнє оздоблення оніксом

Похожие страницы: