Оздоблення Фасада Штучним Каменем

Оздоблення фасаду штучним каменемОздоблення фасаду будинку через якийсь час в обов'язковому порядку доводиться міняти. Причини того бувають найрізноманітніші. І тенденцією обнесення фасадів каменем, на сьогоднішній день, стала данина моді. Особливо цінною обробкою є натуральний камінь - справа досить таки клопітка і дороге. І саме тому прекрасною заміною природному каменю став штучний камінь.

Штучний камінь - це облицювальна плитка, основою якої служить високосортних бетон і пісок. За своєю фактурою штучний камінь

практично ні чим не відрізняється від натурального, але більш технологічнішими і легше. Їх досить часто порівнюють один з одним. Однак схожі вони тільки зовні, а в решті штучний камінь - абсолютно новий матеріал, який є продуктом сучасних технологій. Він довговічний і екологічний, в силу своїх фізичних властивостей значно менше поглинає вологи і має прекрасну морозостійкість, на ньому ніколи не розвивається цвіль або грибок.

Штучний камінь здатний в точності повторити фактуру, форму і колір натурального каменю, а також має більш багату кольорову палітру і виразний рельєф. Крім цього, виконуючи облицювання з природного каменю, досить складно досягти ефекту натуральної кам'яної кладки через те, що відсутні кутові елементи, в той час як такі деталі включаються в усі колекції штучного каменю.

Базова класифікація штучного каменю:

* Звичайний природний камінь. В цьому випадку імітується колотий камінь, наприклад, великим попитом користуються варіанти, які імітують вапняк, різні сорти необробленого кварцу і мармуру, або навіть галечник і кругляк.

* Оброблений камінь. Цей вид представляє якусь субстанцію, яка нагадує пухкий піщаник або вапняк. Створюється імітація розпиляної брили, яка має необроблену поверхню. Тут також можна розташувати «шаруватий камінь», який ніби був набраний з окремих пластин. Так, створюється фактура якоїсь скелі, яка довгий час зазнавала впливу природних факторів.

Похожие страницы: