Оздоблення Фасада Сайдингом Фото

Оздоблення фасадів сайдингом дозволяє перетворити дизайн будинку, захистити стіни і утеплювач від атмосферних опадів. Цокольний сайдинг прекрасно імітує природні матеріали і служить набагато довше них. Його не потрібно періодично фарбувати, а догляд полягає в змиванні пилу. Існує кілька видів сайдинга, що відрізняються розмірами, конструкцією і дизайном.

Види цокольного сайдинга

Спочатку сайдинг був звичайні дошки, якими обшивалися стіни. Деревина є горючим і недовговічним матеріалом, тому поступово була витіснена металевим і вініловим сайдингом.

Оздоблення будинків сайдингомМеталевий сайдинг не горить, має більшу міцність і меншим коефіцієнтом температурного розширення, але коштує дорожче. Рейкові панелі з оцинкованої сталі з полімерним покриттям коштують від 270, з ПХВ - від 140 рублів за квадратний метр. Оскільки за характеристиками вініловий сайдинг не набагато поступається металевого, він отримав більшого поширення.

Вініловий сайдинг виробляється у вигляді рейок і панелей. Розміри всіх видів сайдингу у різних виробників відрізняються. Рейковий сайдинг імітує вагонку, корабельний брус або колоду і проводиться з вінілу товщиною 1, 1 - 1, 3 мм у вигляді смуг шириною до 260 мм і довжиною до 6 метрів.

Вибираємо і монтуємо цокольний сайдинг під камінняПанелі імітують різні породи природного каменю або цегляну кладку і мають форму плит розмірами близько 1000х500 мм. Панелі коштують дорожче рейкового сайдингу (від 650 рублів за квадратний метр), їх монтаж складніше, але цілком під силу людині, що розбирається в будівництві. Комбінуючи різні види сайдингу можна обробити будинок в будь-якому стилі і перетворити непоказне будівлю в витончений котедж.

Вініловий сайдинг має такі особливості:

  • термін служби - 30 - 50 років;
  • діапазон робочих температур - від -50 до +50 градусів;
  • багата кольорова гама, скрупульозно точна імітація природних матеріалів;
  • стійкість до вологи, вітрам, ультрафіолету, впливу хімічно активних речовин;
  • можливість монтажу при негативних температурах.

При підрахунку кількості матеріалів для облицювання будинку користуйтеся онлайн калькуляторами, наявними на багатьох сайтах інтернет-магазинів. При придбанні сайдинга звертайте увагу на рівномірність фарбування панелей, відсутність тріщин на поверхні, якість обрізки торців.

Проектно-будівельні роботи, оброблених сайдингом

Переглядаючи фотографії будинків, обшитих різними видами сайдинга можна без праці вибрати підходящий варіант. Ефектно і елегантно виглядає будинок, оброблений рейковим сайдингом під корабельну дошку. Обриси стін виділені контурами даху, водостоків та цоколя, виконаними в однакових темних тонах. Цоколь будівлі оброблений панелями, що імітують природний камінь, це виглядає природно і добре поєднується з обробкою стін.

Фото обробленого сайдингом будинку Сайдинг Колода на фасаді будинку Гарний фасад в сайдинге Оздоблення будинку сайдингом

Похожие страницы: