Оздоблення Фасада Сайдингом

Оздоблення фасаду будинку сайдингом

Оздоблення фасаду будинку сайдингом, монтуємо пластиковий фасад

Якщо вас цікавить обшивка будинку сайдингом, ціна за квадратний метр в Воронежі буде договірною при замовленні на Юду. Зареєстровані на сайті будівельні фірми і приватні майстри з Воронежа та області здійснюють зовнішнє облицювання сайдингом дерев'яних і цегляних будинків за доступними тарифами. Щоб дізнатися приблизну вартість обробки фасаду будівлі сайдингом, подивіться прайси фахівців на сайті Юду. Там вказано, скільки коштує облицювання тим чи іншим матеріалом.

Етапи облицювальних робіт

Обшивка сайдингом дозволяє змінити дизайн, захистити стіни споруди від несприятливого впливу навколишнього середовища. Виконавець YouDo допоможе вам правильно підібрати тип сайдингового покриття. На будівельному ринку є різні матеріали для зовнішньої обробки будівель. Наприклад, вініловий сайдинг простий в монтажі. Він водонепроникний і має широку кольорову палітру, різну фактуру.

Їли ваш дачний будиночок зведений з цегли, майстер запропонує фасадні панелі, які підходять для обшивки цоколя і зовнішніх стін будівлі. Для облицювання фронтону використовується металлосайдінг. Коли ви визначитеся з видом і кольором сайдингового покриття, виконавець Юду проведе заміри споруди, зробить розрахунок необхідної кількості оздоблювальних матеріалів і комплектуючих, назве остаточну вартість.

При необхідності спеціаліст розробить дизайн-проект зовнішньої обробки будинку. Укладіть договір, в якому буде вказано спектр робіт, тарифи на послуги, терміни виконання обробки зовні будівлі. Після закупівлі оздоблювальних матеріалів бригада майстрів приступить до обшивки будівлі.

Роботи по зовнішній обробці фасаду сайдингом зареєстровані на YouDo фахівці здійснюють під ключ. Професіонали виконають:

  • підготовчі роботи. На даному етапі знімаються карнизи, двері, лиштви, очищаються стіни
  • монтаж каркаса з металевого профілю або дерев'яних рейок. Якщо стіни будівлі виконані з бетону або цегли, проводиться установка залізної обрешітки
  • пристрій вертикальних напрямних
  • установку гідроізоляції та утеплення
Похожие страницы: