Оздоблення Фасада Дерев'яного Будинки

Зовнішнє оздоблення фасаду дерев'яного будинку є невід'ємною і дуже важливою частиною будівництва. Фахівці компанії «СтройДомКомфорт» здійснюють чистову обробку фасадів різними матеріалами і способами. На зовнішнє облицювання функціонально покладається кілька завдань.

Функції облицювання фасаду будівлі

По-перше, природно, декоративна складова. Гарний фасад будівлі додасть всьому заміському ділянці індивідуальний і привабливий зовнішній вигляд.

По-друге, фасад є захисною «оболонкою» вдома. Міцна і надійна обробка допоможе вберегти стіни від впливу зовнішнього середовища: вогкості, високої і низької температур, снігу і дощу, і т.д. Блок-хаусЗавдяки якісній обробці фасаду стіни і весь будинок прослужать Вам набагато довше.

По-третє, в захисну функцію входить також і збереження фасаду будинку від впливу вогню. Вогнестійкі оздоблювальні матеріали допоможуть уберегти стіни від сильних спалахів і сповільнять процес пожежі, якщо він відбудеться.

По-четверте, тепло- і звукоізоляція. Сучасні матеріали для оздоблення фасаду дерев'яного будинку виробляються за стандартами захисту будівлі від втрат тепла. імітація брусаУстановка утеплювача і продумана конструкція облицювання не тільки збережуть тепло в будинку, але і максимально знизять рівень шуму всередині приміщення.

Види зовнішньої обробки стін дерев'яних будинків

Для будинків і бань з бруса або каркасно-щитових будівель необхідно проводити роботи по оздоблення фасаду. Поліпшення зовнішнього вигляду і захист стін потрібна як старих будинків, так і будівлям, тільки що зведеним. Винятком можна вважати лише вдома з оциліндрованих колод. сайдингСправа в тому, що зазвичай стіни таких будівель просто відполірувати і обробляють спеціальними вогнетривкими просоченнями і речовинами.

Вагонка - проста облицювальна дошка, яка кріпиться за допомогою сполучних пазів. Простота монтажу і низька вартість - причини популярності цього матеріалу в якості зовнішньої і внутрішньої обробки. Вагонка не гниє, дуже довговічна, легко обробляється лаком або фарбою. З її допомогою Ви зможете заховати дефекти стін і зберегти тепло в будинку. Використовуються триметрові і шестиметрові дошки.

Похожие страницы: