Оздоблення Фасада Будинки Сайдингом

Фотографії наших робіт

Оздоблення будинку сайдингом - Строй-Лідер

В першу чергу майстри видаляють старе обробне покриття зі стін, демонтують лиштви і виступаючі декоративні елементи. Виконують ретельний огляд стану фасаду. Виявляють місця, в яких розвинулися грибкові освіти. Їх повністю видаляють, а стіни обробляють протигрибковими складами. Дошки дерев'яної будови ремонтують і підфарбовують.

Облицювання сайдингом починають з монтажу обрешітки. Для цього використовують дерев'яні бруски або металеві профілю.

Установка дерев'яної обрешітки і монтаж утеплювача в металевий каркас

Щоб відбити нижнє положення обрешітки, майстри роблять позначку, яку переносять по периметру будинку за допомогою гідравлічного рівня. Капронову нитку кріплять в місцях цих відміток і з'єднують їх між собою.

Цю ж операцію виконують для відбиття верхнього рівня обрешітки. В розмічених місцях горизонтально кріплять брус необхідної довжини. Ці деталі служать підставою каркаса. Для надійності кріплень такі сполуки виконують анкерними ботами.

Далі монтують каркас обрешітки навколо дверних і віконних прорізів. Майстри вертикально закріплюють нарізані заготовки з бруса з кроком більше 50 см. Така конструкція обрешітки призначена для горизонтального монтажу сайдингу.

Оздоблювальні роботи з облицювання фасаду сайдингом майстри виконують від низу до верху. Найкраще виконувати монтаж в теплу пору року. Але технологія обробки сайдингом дозволяє проводити роботи цілий рік.

монтаж сайдингу

Похожие страницы: