Оздоблення фасадів Штукатуркою

Багато хто ставиться до обробки фасаду штукатуркою упереджено і вважають, що штукатурка є самим ненадійним оздоблювальним матеріалом. Почасти це дійсно так, але тільки в тому випадку, якщо була порушена технологія штукатурення фасаду. Тоді вам неминуче доведеться зіткнутися з тріщинами, відшаровуваннями і регулярним ремонтом.

Тому якщо ви вирішили вибрати штукатурку як оздоблювальний матеріал, не варто економити на виконавця робіт. Професійні штукатури, які виконають обробку фасаду з дотриманням всіх технологій - це саме те, що вам потрібно. SuomenTalot займається обробкою фасадів штукатуркою в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області вже більше 10 років, у нас величезний досвід роботи і перевірені постачальники.

Види штукатурки для фасаду будинку

  • Акрилова штукатурка для фасаду - дуже популярний варіант для оздоблення фасаду, особливо, якщо утеплювачем виступає пінопласт. Так як даний вид штукатурок володіє не найвищою паропроникністю, їх не рекомендують використовувати на ватяних утеплювачах. Так само мінусом може бути легка загрязняемость, тому акрилову штукатурку рідко використовують на будинках біля доріг. Термін служби при дотриманні технології нанесення складає 15 років.
  • Мінеральна штукатурка для фасаду - найбільш поширений варіант, в силу доступності ціни. Основними компонентами є цемент, вода і пісок. Мінеральну штукатурку можна застосовувати на будь-яких утеплювачах (вата, пінопласт), вона має гарну паропроникністю. Однак потрібно враховувати, що цемент, який є основним компонентом цих штукатурок, сильно «глушить» колір, тому мінеральні штукатурки зазвичай використовуються як основа, яка потім покривається фарбою або тонким шаром фінішної штукатурки. Термін служби фасаду буде відносно невеликим - близько 10 років.
Похожие страницы: