Оздоблення фасадів Пінопластом

Оздоблення фасадів будинків пінополістиролом - одна з найбільш перспективних робіт, що з'єднують сучасний дизайн і практичність. Судіть самі. Креативна оздоблення фасадів виділить ваш будинок серед безлічі інших, а пінополістирол допоможе вирівняти поверхню стін і утеплити будинок, так що жити в ньому стане ще затишніше.

Сьогодні декоративне оздоблення фасаду за допомогою пінопласту набагато популярніше більш традиційних обробок гіпсом або бетоном. Пінопласт - легкий матеріал, простий в монтажі і обробці, а його експлуатаційні властивості роблять його лідером на сучасному ринку зовнішньої обробки фасаду.

Ціна на обробку фасаду від компанії «Деталі стилю» одна з найдоступніших в місті - від 5 тис. Руб. за куб.м готової продукції. Ми надаємо великий вибір фактур і квітів, і фантазія ваша по створенню варіантів оздоблення фасаду практично нічим не обмежена. Всі роботи ми виконуємо на сучасному 3D-принтері.

Це цікаво!

Побоюєтеся, що оздоблення фасаду пінопластом після тривалого періоду? А тим часом архітектори довели, що якісний пінополістирол довговічний, і термін служби виконаного з нього фасаду порівняємо з «часом життя» гіпсового або бетонного дизайну.

Декоративне оздоблення фасаду будинку

Декоративне оздоблення фасаду будинку пінопластом не тільки прикрасить будівлю, але і стане захистом від впливів немилосердного клімату. Вартість обробки фасаду такого типу невелика, а натомість ви отримуєте відмінний зовнішній вигляд будинку на довгі роки. Крім того, оздоблення фасадів будинків пінопластом забезпечить відмінну шумоізоляцію і стане бар'єром для хвороботворних бактерій (які в пінопласт не розмножуються). Ми виконуємо обробку виробів декоративно-захисним покриттям, що набагато збільшує термін служби фасаду. Також таке покриття гарантує додаткову теплоізоляцію.

Хочете відчути себе великим архітектором? Декоративне оздоблення фасаду будинку перетворить звичайний типовий котедж в творіння топових дизайнерів. Оздоблення фасаду пінополістиролом стане недорогим способом стати володарем будинку вашої мрії.

Похожие страницы: