Оздоблення Декоративною Каменем Фото

Матеріали для облицювання камінівЗміст:

Каміни завжди асоціюються з теплом і домашнім затишком. Вони працюють на твердому паливі, електриці або газу. При будівництві і установки камінів краще звертатися за допомогою до професіоналів. А обробку каміна і димаря можна виконати своїми руками за умови дотримання технології.

Для обробки найчастіше застосовують вогнестійкі і довговічні матеріали: цеглу, газобетон, пінобетон, гіпсокартон. Останній матеріал найчастіше використовується для електрокамінів. Конструкція каміна складається з трьох частин: топки, димоходу і камінного порталу. Якщо камін працює на електриці або біопаливі, тоді в димоході немає необхідності. У цьому випадку він може грати декоративну роль.

Камінна топка з цеглиМатеріали для облицювання камінів

Для облицювання камінних порталів застосовують деревину, цегла, натуральний або штучний камінь, фальшпанели, ліпні вироби. Для інтер'єру в класичному стилі підійдуть портали з натурального або штучного каменю, дерева з кованими решітками. Для стилів кантрі, шале підійде обробка з фагота, як прикраси можуть бути декоративні елементи з дерева. Це може бути полку над вогнищем або стійки з боків каміна. Для популярного стилю лофт підійдуть фактурні матеріали: фагот, цегла.

Камінна топка з каменю

обробка каміну

Оздоблювальні роботи підрозділяють на кілька етапів:

  • обробка камінної топки;
  • обробка камінного порталу.

Камінна топка з цегли

Для електрокамінів спорудження топки не потрібно, вона потрібна тільки для дров'яних камінів. Для обробки камінної топки потрібно врахувати, що матеріал повинен бути вогнетривким і витримувати великі температури. Тому застосовують вогнестійкий цегла або камінь. З них викладається топка і димар. Найчастіше застосовують цегла, так як він економічний, вогнетривкий і довговічний матеріал. В як сполучна ланка застосовують не цементний, а вапняний розчин. Він не втрачає міцності і не руйнується під дією температур. Топка ділиться на дві частини: верхня топка і нижня - зольник. Між ними встановлюється чавунна решітка, щоб зола і продукти горіння опускалися вниз.

Декоративна цегляна кладка Декоративний камінь Обробка каміну фаготом Камінний портал з деревини

Похожие страницы: