Оздоблення Будинки Штукатуркою

оздоблення фасаду будинку

Оздоблення фасаду будинку штукатуркою, декоративні рішення своїми

Кожна будівля відрізняється своїм архітектурним вбранням. Фасад будинку є зовнішньою його оболонкою. І перше враження про весь будинок безпосередньо залежить від його виконання.

Безсумнівно, спосіб, який господарі вибирають для зовнішньої обробки свого домоволодіння, відтворює смак їх улюбленої кольорової палітри і навіть зображує сімейний уклад життя домочадців.

Але все ж не варто орієнтуватися тільки на дизайнерські якості витратних матеріалів для обробки екстер'єру. Необхідно також пам'ятати, що крім зовнішньої привабливості, дуже важливі їх функціональні критерії.

Застосовуйте вологостійкі матеріали, стійкі до морозів і активному сонячному випромінюванню, здатні уберегти від прояву корозії. Оздоблення одночасно повинна мати у своєму розпорядженні хорошими утеплюючими характеристиками і не токсичністю складових компонентів, що, в свою чергу, допоможе зберегти здоров'я домовласників і позбавить навколишнє середовище від забруднення. Хорошим варіантом, наприклад, є оздоблення фасадів на базі полістиролу. Це і практично, і красиво, і відносно недорого. Детальніше про таке фасадній декорі можна прочитати компанії «Архітектурний декор», яка надає такого роду послуги.

Щоб визначитися зі стилем оформлення фасаду, потрібно проявити фантазію, так як за своєю природою дизайн - це мистецтво. Тому дотримуючись певних канонів, більшість конструкцій сучасних будівель і способи їх обробки містять більше двох змішаних стилів.

Поширені стилі фасадів:

  • Американський стиль - відрізняється простими контурами фасаду, має прямі контури.
  • У німецькому - все практично, як в житті. Німці вважають за краще будувати свої будинки з дерева. В основі таких будівель - стильність і простота.
  • Будинки в англійському стилі - це солідні будови, властиві англійському смаку. Вони мають добротні кам'яні стіни з цегли з широким фасадом. Оздоблення виконується в класичному стилі з цегли, або штукатурки.
  • Техно стиль завоював популярність в сучасному будівельному світі, де для фасадних конструкцій, одночасно з новітніми технологіями, застосовуються метал і скло.

Недоліки в оформленні та оздобленні фасадів

Для жителів багатоквартирних будинків, чинним законодавством не передбачено внесення змін до проекту фасаду.

У приватному секторі справи йдуть інакше. Однак, проходячи повз таких поселень, можна звернути увагу на безліч недоліків в їх різношерстому дизайні.

Похожие страницы: