Оздоблення Будинки Штучним Каменем

У наші дні навіть у самих непоказних будівель з'явився шанс придбати виразну зовнішність. Більш того, дерев'яні будинки тепер приміряють кам'яні одягу, а каркасні котеджі не відрізниш від цегельних особняків. Подібні перевтілення стали можливі завдяки появі дивного декоративного матеріалу - штучного каменю. Правда, щоб новий «костюмчик» виглядав як влитий, потрібно дуже постаратися. А для початку уважно прочитати інструкцію виробника.

Штучний (декоративний) камінь являє собою суміш цементу, кварцового піску, наповнювачів, активних добавок і фарбувальних пігментів. Іншими словами, це самий що ні на є бетон, але бетон особливий. Матеріал достовірно імітує всілякі гірські породи, різні види цегляної кладки, а також складні елементи художнього декору. При цьому, на відміну від натуральних аналогів, він не створює серйозної додаткового навантаження на стіни і, як наслідок, на фундамент будинку. До того ж у штучного каменю досить злагідний характер. Їм можна облицьовувати практично будь-які стіни. Після відповідної підготовки, зрозуміло. І, нарешті, при всіх естетичних і технічних перевагах штучний камінь обходиться помітно дешевше природного прототипу.

Успіх матеріалу базується на якості компонентів і сучасної технології виготовлення. У кожного виробника є свої фірмові рецепти. Напевно можна сказати лише одне: штучний камінь виготовляють методом вібролиття в гнучких формах. Підготовлену суміш ущільнюють на вибростоле, а потім направляють в сушильні камери з підвищеною температурою і вологістю. В результаті отримують вироби з бездоганною геометрією, які за деякими показниками не тільки не поступаються природному каменю, але навіть перевершують його.

Оздоблення фасаду штучним каменем Облицювання таунхаусів штучним каменем Оздоблення фасаду штучним каменем Облицювання каркасного будинку штучним каменем

Похожие страницы: