Оздоблення Будинки Сайдингом

Стаття Фото Відео

Зміст [сховати]

Особливе місце серед інших оздоблювальних матеріалів займає сайдинг у всіх його різновидах. Особливість матеріалу в тому, що він відноситься до класу негорючих. З його допомогою проводиться обробка будівель всередині і зовні. Облицювання за допомогою сайдингу несе в собі дві основні складові функції:

  • Естетична складова: як правило, це відноситься до декоративної обробці фасадної сторони споруди.
  • Утилітарна складова: обробка таким матеріалом дозволяє захистити споруду від можливого зовнішнього впливу природних явищ (такими вважаються сонце і дощ, а ще вітер і сніг).

Сайдинг відноситься до категорії вентильованих фасадів навісного зразка. Фахівці відзначають, що це скоріше не назвою самого оздоблювального матеріалу, а системи або технології виконання такого облицювання. Варто зауважити, що в країнах, де вільно розмовляють англійською, під терміном «сайдинг» мають на увазі саме сам процес монтажу матеріалу, а не його найменування. Обшивка сайдингом - завдання непросте, при її виконанні слід точно виконувати всі приписи по інструкції, а також чітко дотримуватись рекомендацій з безпеки виконання таких монтажних робіт.

Види сайдинга і їх особливості

Похожие страницы: