Оздоблення Будинки

Джерело: Houzz

Панорамний вид на ліс, а також все, що треба для життя зрілої подружній парі - в будинку, зведеному за один день.

Дмитро Переддень вирішив зробити подарунок батькам: звести новий дачний будинок замість старого на обжитому ділянці в підмосковних Жайворонка. Він зупинився на каркасній будівлі, яка збирається за технологією prefab, замовив дизайн-проект архітекторові Тіграну Бадаляном - і будинок виріс буквально на очах. Ранньою весною задоволені господарі вже насолоджувалися видами з вікон повністю обставлений будинку.

Про проект

Місце : Жайворонки, Підмосков'ї
Рік діє до: 2016
Розмір: 45 кв.м
Хто тут живе: Подружжя Віктор Попов і Олена Канунова
Автор проекту: Архітектор Тигран Бадалян, Studio-TA
Бюджет: 2 млн руб. (включаючи обстановку і комунікації)
Фото: Юрій Гришко © 2017 Houzz, з особистого архіву господарів

«Ми - пенсіонери, у нас не так багато часу, щоб витрачати все літо на будівництво нового будинку, - розповідає господиня Олена Канунова. - Роботи почали в кінці грудня 2015 року. За день будинок поставили під дах: приступили в 7 ранку, а в 11 вечора він був повністю зібраний ».

Віктор Попов, її чоловік, уточнює: «Сумарно обробка будинку зайняла два місяці з перервою на новорічні свята. А споруда з'явилася на наших очах. Величезний кран переміщував тринадцятиметровими стіни - проносив повз крон дерев, ставив на зібране підставу, де їх монтували. Спершу на підготовлений фундамент з гвинтових металевих паль поставили панелі підлоги, далі до них прикріпили панелі стін, потім накрили будинок панелями покрівлі. Всі комунікації, від електрики до води, вже були в підлозі і стінах, їх треба було тільки з'єднати і підключити до зовнішніх мереж, заздалегідь підведеною до місця будівництва. У березні 2016 роки ми в'їхали в повністю обставлений будинок ».

Похожие страницы: