Оздоблення Будинків Зовні Фото

Будинок оцінюють по фасаду, точно також, як і людини при першій зустрічі оцінюють за зовнішнім виглядом. Фасадні панелі HANYI - ідеальний оздоблювальний матеріал для оздоблення фасаду будинку. Висока міцність, легкість, зручність транспортування, простота монтажу фасадних панелей Ханьи дозволяють застосовувати їх при швидкому зведенні цегельних, каркасних, легких споруд, а також при декоративній економічною обробці вже наявних будівель.

На фото показані приклади обробки фасадів панелями HANYI в г Південно-Сахалінськ, г Красноярськ, г Анадир (Чукотка), г Знахідка, г Уссурійськ і т.д. Панелі HANYI підходять для обробки фасадів як багатоповерхових будівель, так і котеджів.

Технологія обробки будинку фасадними панелями. Панель unipan фото

В процесі обробки будинку фасадними панелями використовується різний інструментарій, проте є загальна технологія робіт і перелік необхідних інструментів.
Для роботи знадобляться:

  1. пасатижі;
  2. дюбеля;
  3. анкери;
  4. Викрутки хрестові;
  5. болгарка;
  6. шуруповерт;
  7. Шурупи для металевих матеріалів.

Фасадні панелі Ханьї (фото)

Спочатку слід виміряти площу фасаду, що дозволить визначити потрібний об'єм будівельних матеріалів і напрямних профілів. Далі необхідно створити креслення-схему, що відображає положення каркаса для покриття. Якщо обраний не металевий, а дерев'яний каркас, він вимагає обробки захисним складом, щоб уникнути загоряння.
Отже, обробка цоколя починається з монтажу каркасу під нього.
При влаштуванні каркаса потрібно виконати ряд наступних поетапних дій:

Закріплення першого профілю паралельно підлозі. Обробку завжди потрібно починати знизу вгору і зліва направо. Також необхідно встановити J-профіль біля дверей і вікон.

Подальше закріплення всіх профілів по поверхні, що відбувається. Важливо дотримати відстань між ними в 30 см. Напрямна планка дозволить зробити рівну кладку.

Закріплення несучого профілю, для чого використовуються анкери або дюбеля.
Підготовка поперечних перегородок з надрізом двох сторін. Їх потрібно зігнути таким чином, щоб в результаті вийшли «лапки».

Похожие страницы: