Зовнішнє оздоблення будинків фото
Це один з найбільш трудомістких процесів при ремонті. Щоб бетонна або цегляна гола коробка перетворилася на справжнє, затишне житло, потрібно професійний дизайнерський проект внутрішнього оздоблення будинку.
Наступний крок - реалізація планів і схем фахівцями, які мають досвід роботи з різними оздоблювальними матеріалами.
Що входить в процес внутрішньої обробки:
- стяжка підлоги;
- вирівнювання стін, дверних прорізів, віконних укосів;
- укладка плиткового покриття;
- розводка комунікацій таким чином, щоб вони максимально не заважали при фінішних роботах (електропроводка, водопровід, каналізація, вентиляція);
- монтаж гіпсокартонних конструкцій;
- облаштування підвісних різнорівневих стель;
- під чистове оздоблення стін - фарбування, обклеювання шпалерами, обшивка дерев'яними панелями, облицювання декоративним цеглою або каменем і ін .;
- підключення системи "тепла підлога" з попередньої гідроізоляцією;
- чистові роботи на підлозі (укладання паркету, ламінату, керамограніта);
- кріплення плінтусів внизу і стельових карнизів;
- у ванній кімнаті - установка і підключення сантехніки.
Внутрішнє оздоблення нового будинку, виконана під ключ, завершує процес облаштування житла. Після того, як вивезений все будівельне сміття і розставлена меблі, можна спокійно заїжджати в готове приміщення.
облицювання деревом
За своїм естетичним і експлуатаційним характеристикам натуральна деревина - популярний оздоблювальний матеріал для класичних інтер'єрів. Така внутрішня обробка будинку деревом надає дизайну дорогий і респектабельний вигляд.
З листяних сортів деревини найчастіше для інтер'єру вибирають горіх, клен, дуб або ясен. З хвойних - сосну, червоне дерево, ялина, кедр. Кожна порода відрізняється не тільки зовнішнім виглядом (відтінком, виразністю волокнистого малюнка), але і ступенем твердості, стійкістю до стирання і механічних впливів.