Інновації в стоматології

Медицина в наш час постійно розвивається, особливо активно ця тенденція помітна в сфері стоматології. Цікаво, що тут в якості потужних і точних засобів будуть задіяні інформаційні технології. Існує навіть явище «комп'ютерна стоматологія». Велика ймовірність, що прийдешні методики і новинки в стоматології будуть безпосередньо пов'язані з комп'ютерами.

  • Весь спектр стоматологических услуг предлагает стоматология алматы новейшее оборудование, специалисты высокой квалификации с опытом работы на  выгодных условиях по самым приятным ценам

Розумна зубна щітка «Розумній» технікою давно нікого не здивувати, зараз вона захопила навіть простори ванної кімнати. «Розумна» електронна зубна щітка за допомогою додатка підказує, чи добре ви чистите зуби. Також вона грає з малюками в забавні ігри, покликані привчити їх до щоденної гігієни. Це пристрій, що працює через Bluetooth, створила фірма «Philips». Відзначимо, що щітка входить в досить широку лінійку розумних пристроїв. За допомогою набору сенсорів вона здатна перевіряти якість чищення зубів. Всі підказки прості, зрозумілі. Додаток відображає на 3D-карті зубів ті зони, які людина чистить прямо зараз, і повідомляє, чи достатньо часу їм було приділено. Також ця новинка в стоматології застерігає від надто великого тиску, грубої манери чистки.

Подібно технології доповненої реальності, віртуальна реальність (VR) підходить для навчання, підвищення кваліфікації фахівців. Поки лише двоє студентів можуть спостерігати за проведенням складної операції через спини хірурга, що робить процес навчання значно складніше. У той час як VR-камера може транслювати те, що відбувається на весь світ так, що в VR-окулярах ви представите, ніби бачите все очима лікаря. Так в минулому році «Nobel Biocare» провела трансляцію операції на зубах, доступну через пристрої віртуальної реальності. Дана технологія допомагає не тільки лікарям. Останні випробування цієї новинки в стоматології довели, що VR-трансляція картин живої природи відмінно діє як знеболююче, що важливо для людей в кріслі стоматолога, при цьому зберігається їх приємний настрій. Телестоматологія Багато стикаються з різного роду проблемами в разі необхідності піти до стоматолога: відстань, хвороби, інвалідність, старість. Телемедицина повинна впоратися з цим, оскільки новинка в стоматології забезпечує більш легкий з фінансової точки зору доступ до лікування. Вона спрямована на відхід від розширеного лікування до превентивних заходів. Справа в тому, що методика дає можливість людям частіше консультуватися у фахівця і вчасно усувати проблеми. У США послуга вже добре прижилася. Так, «MouthWatch» придумала повністю інтегровану телемедичну систему «під ключ», що отримала назву «MouthWatch TeleDent». Вона є платформою для стоматологів і гігієністів, що дозволяє здійснювати візуальні консультації людей, що знаходяться далеко, і в будь-який час за бажанням хворого оцінювати його стан за допомогою звичайного веб-браузера. Інтраоральна камера Мабуть, найбільше незручність при візиті до стоматолога - це відсутність фізичної можливості відкрити рот так широко, щоб фахівець зміг як слід побачити все необхідне, хоча б через стоматологічне дзеркальце. Для цього придумана інтраоральна камера. Варіанти подібних новинок в стоматології представлені компаніями «MouthWatch», «Dürrdental», «Carestream Dental». Недавні розробки відкривають можливість проектування унікальних апаратів з «рідкими» лінзами. Вони діють, подібно людському оку, даючи без зайвих складнощів детальну картинку, яка відображатиме стан усіх куточків рота.

Похожие страницы: