Монтаж Вінілового Сайдінга Своїми Руками

Фото: Правильний монтаж і кріпленняБудь-який власник мріє бачити свій будинок красиво і практично оформленим. На сьогоднішній день роботи по обробці фасаду досить дорогі, тому не всі в змозі втілити в реальність свої проекти. Але і в цьому випадку є вихід - використовувати один з найбільш економних варіантів, наприклад, вініловий сайдинг. Сьогодні на будівельному ринку вініл завоював велику популярність завдяки своїй надійності, практичності і невисокої вартості.

Основні особливості матеріалу

Вініловий сайдинг монтаж своїми руками.  Як проводиться правильний монтажСайдинг з вінілу відноситься до сучасних матеріалів, які з'явилися в широкому продажі не так давно. Тому він володіє багатьма явними перевагами в порівнянні з іншими обшивальними матеріалами.

Як виглядає вініловий сайдинг? Він являє собою панель, товщина якої зазвичай не перевищує 1 мм.

Якими перевагами володіє матеріал?

  1. Головними перевагами вінілового сайдинга безумовно є низька вартість і легкість монтажу. Укласти такий сайдинг можна і без допомоги фахівців, що дозволяє заощадити істотну суму на ремонтних роботах.
  2. Висока стійкість до впливу навколишнього середовища. Планка може мати будь-який колір або складатися з обрізаних і з'єднаних шматків, так як вона буде повністю закриватися вініловими панелями.Вініл добре переносить вологість, сонце і низькі температури.
  3. Вініл створює величезні можливості для дизайну, оскільки існує безліч варіантів його зовнішнього вигляду: він може імітувати цегла, дерево, камінь і багато іншого. Тому у власника будинку є прекрасна можливість додати своєму житлу абсолютно оригінальний ексклюзивний стиль.
  4. Монтажні роботи можна проводити в будь-який час року - і в літню спеку і в зимові морози, оскільки температурний поріг стійкості дуже широкий.
  5. Для робіт необхідний лише мінімальний набір інструментів і базові навички в будівництві.
  6. Фасад з вінілу не вимагає ретельного догляду.
  7. Додаткова обробка матеріалу не потрібна. Вініл не запалюється і стійкий до корозії.
Похожие страницы: