Монтаж Сайдінга Своїми Руками Інструкція

Етапи установки вінілових

Монтаж сайдинга своїми руками - інструкції з монтажу сайдингу

Монтаж сайдинга своїми руками починається з підготовки всіх необхідних інструментів, матеріалів і комплектуючих. У вас під рукою завжди повинні бути шурупи і дюбелі, а також достатня кількість рейок і утеплювачів плит для обрешітки.

  • Встановити обрешітку.
    Перш, ніж почати зовнішній монтаж сайдингу, підготуйте поверхню стін. Для цього необхідно демонтувати всі водостічні труби, віконниці, кріплення і інші архітектурні елементи, які в подальшому можуть перешкодити роботі. Далі по всій поверхні вертикально монтуються рейки на відстані близько 30-40 см одна від одної.
  • Встановити початкові планки, а також зовнішні та внутрішні кути.
    Спочатку потрібно провести по всьому периметру будівлі пряму горизонтальну лінію на висоті 4 см від самого нижнього рівня поверхні, яка призначена для обробки будинку сайдингом. Початкова планка монтується верхнім обрізом на проведену лінію і закріплюється цвяхами або саморізами. Далі на стику двох стін встановлюються зовнішні або внутрішні кути. Завершує етап монтаж оздоблювальних планок навколо вікон і дверних прорізів, сполучних і інших елементів.

Відмінності в монтажі різних видів сайдинга

  1. Сайдинг блок-хаус, горизонтальний вініловий і акриловий сайдинг встановлюється рядами з тильної частини будинку у напрямку до фронту. Монтаж цокольних панелей здійснюється зліва направо. При цьому перед початком облицювання наступної стіни необхідно повністю обшити попередню.
  2. Свої особливості має інструкція з монтажу вертикального сайдинга. В цьому випадку лати встановлюється не вертикально, а горизонтально. Самі панелі монтуються у напрямку від центру до країв або з кута стіни, якщо симетричність установки не принципова.
  3. До речі, не бійтеся поєднувати сайдинг різних відтінків або фактур. Незважаючи на зовнішні відмінності самих панелей, основні етапи їх установки ідентичні. Головне придбати панелі одного виробника і дотримуватися рекомендацій інструкцій по монтажу сайдингу.

Докладні інструкції та відео з монтажу різних видів сайдинга ви знайдете у відповідних розділах нашого сайту. Після закінчення всіх робіт ви можете сміливо відпочивати, адже сайдинг не вимагає ніякого додаткового догляду. Навіть через 30 років він буде радувати вас своїм чудовим зовнішнім виглядом!

Похожие страницы: