Матеріали для Зовнішньої Оздоблення Стен

Види зовнішньої обробки

Види, особливості, матеріали

При проектуванні будинку необхідно враховувати не тільки затишок і комфорт внутрішнього оздоблення будинку, але його обробку зовні. Зовнішнє оздоблення вимагає ретельного підбору матеріалів і колірного рішення, опрацювання всіх нюансів в загальному архітектурному стилі ще на етапі проектування: поспішне прийняття рішення на етапі завершення будівництва може призвести до помилок.

Значення зовнішньої обробки фасаду

Ремонт фасаду існуючої будівлі та оздоблення нового будинку переслідують декілька основних завдань, які логічно випливають з функціональних завдань фасаду споруди. Це може бути:

  1. Захист від несприятливого впливу зовнішнього середовища. Стіни фасаду - це несучі конструкції, які захищають будівлю від вогкості, перепадів температур, сніжних наносів і обмерзання, тому фасадна обробка будинку захищає несучі конструкції і продовжує термін їх експлуатації - в першу чергу, в будинках з дерева, ракушняка і цегли.
  2. Фасад будівлі повинен відрізнятися високою вогнестійкістю і якісної теплоізоляцією, але негорючі утеплювачі вимагають захисту від УФ, вологи, вітру - при обробці житлових і адміністративних будівель і здійснюється захист таких утеплювачів.
  3. Фасади будинків повинні добре вирішувати завдання шумо- і звукоізоляції, пропускати в достатній кількості повітря і не допускати утворення конденсату. Все паронепроникні мембрани, плівки, спеціальні матеріали вимагають захисту від впливу агресивних середовищ, і зовнішня обробка як раз і вирішує цю задачу одночасно з наданням будівлі декоративного та естетичного вигляду після ремонту або утеплення.
Похожие страницы: