Матеріали для Обробки

keramogranit na pol kuhni photoClass = "eliadunit">

вступ

Про те, що для підлоги кухні найкращим варіантом покриття підлоги буде керамічна плитка, написано багато матеріалів. Плитка не боїться води і температури, добре миється і стійка до стирання. Однак у плитки є один недолік, вона боїться падіння предметів і легко сколюється. Відмінною альтернативою, керамічної плитки, для підлоги кухні став штучний камінь, який отримав назву керамограніт.

Що таке керамограніт

Керамограніт це облицювальний матеріал для оздоблення стін і підлоги. За зовнішнім виглядом керамограніт дуже схожий на керамічну плитку. Однак, технологія виробництва керамограніта, дозволяє отримати більш міцний матеріал обробки , близьким за характеристиками, до натурального каменю.

Для підлоги, керамограніт випускають у вигляді прямокутних і квадратних плиток, товщиною від 6 мм, самого різного розміру.

розміри керамогранітаДизайн керамограніта

Відмінною особливістю керамограніта, є можливість отримати будь-яку фактуру і колір лицьової сторони з максимальним копіюванням воссоздаваемой фактури. Так, керамограніт «під мармур» в укладеному вигляді, практично не відрізнити від натурального мармуру, а дерев'яна фактура керамограніта, візуально не відрізняється від дерева.

Ця особливість, зробила керамогранітні підлоги улюбленим прийомом дизайнерів для інтер'єрів самого різного класу. Спрощується самостійний дизайн кухні. Вибираєте кухню в магазині, за розміром, стилю, ціною (наприклад, тут). Забираєте фото кухні і фото, підбираєте фактуру і колір керамограніта. Не потрібно думати, як у плитки, про його міцності, коефіцієнту слизькості, блиску покриття, а просто, вибираєте керамограніт для підлоги за кольором і фактурою. Всі необхідні характеристики для підлоги кухні в керамограните закладені за технологією виробництва.

Правильний вибір керамораніту для кухні

Перед вибором керамограніту, треба бути обізнаним з його типами. Розрізняють керамограніт по товщині плиток, яка відповідає розмірам плиток.

Розрізняють керамограніт по лицьовій поверхні:

class = "eliadunit">

  • Матовий керамограніт;
  • шліфований;
  • Структурний (рельєфний);
  • Лаппатірованная поверхню.
Похожие страницы: