Двосторонній скотч види та особливості застосування

Двосторонній скотч: види та особливості застосування

Липка стрічка широко застосовується в різних сферах, особливо цінується міцний двосторонній скотч. Як зрозуміло з назви, клейовий шар завдано на обидві сторони вироби. Це дозволяє з'єднувати деталі, кріпити конструкції і окремі елементи до поверхонь, прикладаючи мінімальні зусилля.

Клейка стрічка монтажна двостороння

3M 8 мм х 1.5 м (сверхсильная)

Асортимент матеріалу робить двосторонню липку стрічку бажаним гостем в офісах і портфелях школярів, робочих валізках обробників або будівельників і рекламних студіях, на складах. Вы можете выбрать и заказать качественный скотч двухсторонний купить товар можно по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.  Залежно від характеристик скотч допоможе приклеїти на стіну таблицю або постер, повісити дзеркало або гачок для рушників, зафіксувати килим, упакувати вантаж або загорнути подарунок.

застосування

Міцний двосторонній скотч застосовується перш за все в сферах, пов'язаних з ремонтом, монтажем, зовнішньою рекламою і транспортуванням, а також в якості канцелярської приналежності в офісах.

Являє собою двосторонню клейку стрічку, що застосовується для склеювання двох поверхонь, в основному при укладанні підлогових покриттів і монтажі настінних панелей ПВХ. Найчастіше двосторонній скотч використовують при укладанні лінолеуму, а так само для закріплення підкладки під ламінат та паркетну дошку.

Так само двосторонній скотч Grace можна застосовувати і в інших сферах діяльності, наприклад, його застосовують при проведенні оздоблювальних робіт, всіляких монтажних роботах, в меблевій і поліграфічної промисловості, а також у багатьох інших областях, де потрібно надійне скріплення двох поверхонь.

Двосторонній скотч на тканинній основі застосовується при укладанні практично всіх видів сучасних підлогових покриттів. Дана сфера використання обумовлена тим, що, володіючи відмінною міцністю, скотч на тканинній основі відрізняється певною рухливістю. Сьогодні використання двостороннього скотча є найзручнішим і прогресивним методом підлогових покриттів.

Скотч запобігає негарне загинання країв, змішання полотен підлогового покриття, а також гарантує відмінну фіксацію полотна. Такий спосіб укладання є екологічно чистим і безпечним. Постелити лінолеум тепер можна швидко і просто!

переваги:

Гнучкість і м'якість;

Висока клейкість;

Легко рветься (зручно при використанні);

Утилізується.

Похожие страницы: