Дизайн Зовнішньої Оздоблення Будинки

Є бажання зробити весь комплекс робіт в одній компанії?

послуги будівництва каркасного будинку

Якщо вам важко уявити в якому стилі виконати внутрішню обробку будинку, як розмістити освітлювальні прилади або яку вибрати сантехніку, то краще відразу після виготовлення ескізного проекту будинку зайнятися розробкою дизайну внутрішніх приміщень. Це дасть можливість при будівництві будинку врахувати всі нюанси вашого майбутнього інтер'єру і допоможе в подальшому уникнути прикрих непорозумінь. Дизайн-проект - це копітка творча робота дизайнера, який з урахуванням ваших побажань розробить креслення, підбере оздоблювальні матеріали та за допомогою візуалізації представить вам кілька варіантів інтер'єру будинку.

Детальніше про дизайн

Внутрішньої обробки БУДИНКУ

Будинок за технологією здається в максимальному ступені готовності. Внутрішнє оздоблення такого будинку не є складним і довгим процесом. Не потрібно товстими шарами вирівнювати стіни, виконувати стяжку підлог або руйнувати канали під електрику. У будинку чисті стіни, прокладені і виведені приховані комунікації, на вікнах виконані укоси і поставлені підвіконня, на підлогу покладена фанера. Оздоблення будинку більше схожа на косметичний ремонт. Проте, існують деякі правила обробки каркасного будинку, які гарантують якість оздоблювальних робіт. Ми давно будуємо каркасні будинки і відмінно знаємо ці правила. Наші фахівці обробники в короткі терміни і на найвищому рівні виконають внутрішню вашого обробку будинку.

Детальніше про внутрішню обробку

ЗОВНІШНЯ ОБРОБКА ФАСАДІВ БУДИНКУ

Каркасному будинку можна надати будь-який зовнішній вигляд. Все залежить від ваших побажань і від оздоблювальних матеріалів. Вже на стадії проектування ви побачите, як буде виглядати ваш будинок з зовнішнім оздобленням. Якщо ви ще не визначилися, ми зробимо для вас дизайн фасадів, де можна подивитися різні варіанти екстер'єру вашого будинку. Ми виконуємо всі види фасадних робіт: робимо облицювання клінкером або штучним каменем, виконуємо «мокрий» штукатурний фасад з декоративними вставками, обшивають панелями або імітацією бруса. У будь-якому варіанті зовнішня обробка вашого будинку буде якісною і прослужить вам довгі роки.

Детальніше про обробку фасадів

Похожие страницы: