Декоративна Оздоблення Фасада Будинки

Система теплоізоляції.«Швидко, дешево і добре - з цих трьох речей потрібно завжди вибирати дві. Якщо швидко і дешево, це ніколи не буде добре. Якщо це дешево і добре, ніколи не вийде швидко. А якщо це добре і швидко, ніколи не вийде дешево. Але пам'ятай: з трьох все одно доведеться завжди вибирати два ».
(Том Вейтс)

"РегіонРемСтрой" пропонує, Вам, обробку фасадів будинків та інших будівель, по системі теплоізоляції фасадів мокрим способом ( "мокрий фасад").

Пристрій фасадної ліпнини з армованого пінополістиролу.

Знижки при замовленні обробки зовнішніх стін, по системі теплоізоляції фасаду

При дотриманні технології монтажу та застосуванні якісних матеріалів, Ваш фасад прослужить не менше 25 років !!!

Так, що-ж, таке - система "мокрий фасад"?

Трохи про історію: системи утеплення фасадів мокрим способом були винайдені в Німеччині в 50-х роках минулого століття. Його німецька назва - система WDVS, або ще «легкий мокрий метод». Широко застосовувати його почали в 70-х роках ХХ-го століття. У цей період перед архітекторами поставили завдання вирішення питань енергозбереження будівель. З кожним роком такі вимоги все посилюються, і якщо років 30 тому утеплення було рідкістю, то зараз це необхідність.

Будь-який будинок як живий організм вимагає до себе невпинної уваги, а також постійного догляду і контролю над своїм станом. Якщо при будівництві використовувалися неякісні матеріали, неграмотно був розрахований проект будинку щодо природно-кліматичних особливостей місцевості, або були допущені ще які-небудь огріхи, в майбутньому обов'язково буде потрібно виконання робіт по утепленню фасаду. Утепливши зовнішні стіни будинку, ви зможете серйозно заощадити взимку - на опаленні, а влітку - на охолодженні внутрішніх приміщень кондиціонером, набагато поліпшивши при цьому зовнішній вигляд свого будинку.
Звертаємо Вашу увагу, що будь-який зовнішнє утеплення стін є правильним. Внутрішнє утеплення застосовують в тих випадках, коли зовнішнє з якихось причин здійснити неможливо.

Методи утеплення фасадів

Розрізняють три види утеплення стін: зовнішнє, внутрішнє, і ізоляція, виконана всередині стіни.

Джерело: xn --- 30-zedag.xn - p1ai

Похожие страницы: