Декоративна Оздоблення фасадів

Фасад є «обличчям» будинку. Ми бачимо зовнішню сторону будинку і можемо судити про те, що всередині, який стиль використаний при оформленні, звертаємо увагу на деталі декоративного оздоблення фасадів , судимо про те, наскільки якісно або стильно, модно оформили будинок, будинок, котедж.

може бути здійснена за допомогою застосування двох основних технологій обробки фасаду :

  • монтаж декоративних елементів оздоблення
  • нанесення декоративної фактурної штукатурки

декоративні елементи

Форми і пропорції декоративних елементів фасаду визначаються призначенням архітектурної споруди, його конструктивними особливостями, стилістичним рішенням його архітектурного образу. Декоративні елементи використовується для оформлення вікон і дверей, облицювання кутів будівлі, виготовлення колон, балясин, перил, огорож, і інших видів класичного архітектурного декору.

У своїй роботі ми, в основному, використовуємо декори з пінополістиролу. Пінопласт - відмінний теплоізолятор, практично не поглинає вологу, що широко використовується при вирішенні не тільки технологічних будівельних завдань (утеплення фасадів з тонким штукатурним шаром), а й архітектурно-декоративних. Декоративні елементи виготовляються з пінополістиролу різної щільності (від 22 до 35), клеяться на фасад будинку, можуть додатково закріплюватися дюбелями (якщо великі) і покриваються зверху спеціальними захисними складами. Низька вартість виготовлення, обробки і монтажу (найдешевші з усіх декоративних елементів), короткі терміни виготовлення, легкі і не навантажують конструкції стін, легко монтуються на системи утеплення фасадів (мокрі системи), кінцеве покриття у вигляді декоративної штукатурки поєднується з різними матеріалами, в особливості з кінцевої обробкою штукатурних фасадів, довгий термін служби.

Похожие страницы: