Декоративна Оздоблення Будинки

В останні роки ми відзначаємо підвищений інтерес до зовнішнім облицюванні фасадів. У цій статті ми обговоримо питання, які допоможуть вибрати підходящий варіант обробки фасаду.

Декоративне оздоблення фасаду - найважливіша складова комплексу фасадних робіт. Вона ведеться на заключній стадії будь-якого будівництва, тому саме від декоративного оздоблення фасаду залежить те, наскільки красиво буде виглядати ваш будинок.

Побудованому будинку з піно-блоків, цегли, дерева або іншого будівельного матеріалу, хочеться додати закінчений архітектурний вигляд, а декоративне оздоблення дозволяє зробити будинок оригінальним. Багато замовників уже на початковій стадії будівництва думають про декоративній обробці фасаду і починають шукати варіанти.

З огляду на з чого зведені стіни, чи буде утеплення фасаду і який матеріал обраний для декоративного оздоблення, залежить технологія обробки фасаду.

Не варто забувати про навантаження декоративних оздоблювальних матеріалів на фундамент і стіни будинку.

Види декоративного оздоблення будівель

Існує кілька видів декоративно-захисної обробки фасадів. Перш за все ці роботи розрізняються по виду застосовуваних матеріалів, а саме:

1. Оздоблення фасаду клінкерною плиткою. Фасад з клінкеру виглядає дуже дорого, а ще в ньому можна використовувати декоративні елементи, які можуть бути виконані з пінополістиролу, пінополіуретану, гіпсу, фібробетону.

3. Оздоблення натуральним каменем . Фасад можливо зробити повністю каменем або зробити поєднання каменю з елементами декоративної штукатурки. Однак декоративний камінь і робота з ним вимагає найвищої кваліфікації дизайнера, який правильно підбере варіант, що включає в композицію камінь і виразну декоративну обробку елементами властивими Вашому будинку.

6. Оздоблення фасаду в поєднанні дерева і декоративної штукатурки.

7. Оздоблення фасаду камінь і декоративна штукатурка ". Проект зі штучного або натурального каменю поєднується з декоративними елементами з ліпнини, пінополістиролу, пінополіуретану, фіброцементу, створюють благородство дворянської садиби.

8. Декоративне оздоблення дерев'яного будинку.

9. Оздоблення фасаду декоративною структурною штукатуркою в поєднанні з декоративними елементами. Один з найпоширеніших видів обробки будинків. Структурна декоративна штукатурка наноситься фінішним шаром на армовану поверхню стін, з раніше встановленими декоративними елементами, що в свою чергу створюючи архітектурний стиль, а так же потужний захисно-декоративний поверхневий шар.

10. Пристрій вентильованого фасаду в поєднанні з обробкою з дерева. Хайтек - Сучасний напрямок в обробці фасадів. Утеплення стін і застосування керамограніта в якості обробки в поєднанні з деревом або стел, притаманне більш молодому населенню нашої країни.

важливо

Чим би ви не обробляли будинок - клінкерної плиткою, штукатуркою або декоративним каменем, вибір і установка декоративних елементів, перетворять Ваш фасад, як архітектурна будова до невпізнання.

Похожие страницы: