Цокольний Сайдинг Docke

Docker1

Фасадні панелі Docke, цокольний сайдинг Томськ. ціни

Цокольний сайдинг Dоcke представлений в чотирьох серіях:

  • Сайдинг Dоcke Berg - в перекладі з німецького «гора». Панелі імітують класичний цегла.
  • Фасадні панелі Dоcke Burg - «фортеця». Моделі з цієї лінійки імітують тесаний камінь.
  • Сайдинг Dоcke Stein - «камінь». Панелі створюються по зліпкам з природного каменю - шаруватого пісковика.
  • Фасадні панелі Dоcke Fels - «скеля». Імітація старовинної кам'яної кладки.

Серійні назви панелей Docke говорять самі за себе. Щоб визначитися з колірною палітрою будматеріалу було простіше, викличте того, що заміряє. Поки фахівець виконуватиме свою роботу, ви зможете неквапливо розглядати демонстраційні зразки, які він привезе з собою. Ціна питання - 2 000 рублів, однак при замовленні монтажу фасадних панелей Dоcke у нашої бригади ця сума буде вирахувана із загальної вартості робіт. Зверніть увагу, що послуга надається виключно на території Московської і Калузької областей.

важливо:

Всі фасадні панелі Dоcke-R, фото яких ви зараз бачите на екрані, у нас є в наявності. Вам залишається тільки забрати їх самостійно або замовити адресну доставку будматеріалів. До речі, оплатити замовлення жителі Москви, Підмосков'я, Калуги і Калузької області можуть за фактом його отримання.

Незважаючи на те, що ціна фасадних панелей Docke-R вище всього на 3-5% вартості вітчизняної облицювання, при їх виробництві інженери компанії впритул співпрацювали з провідними німецькими промисловими дизайнерами. Мінімізувати витрати знаменитому європейському бренду вдалося завдяки будівництву своїх заводів в Росії. Один з них знаходиться в Московській області, інший - у Володимирській. Ці виробничі потужності повністю задовольняють попит серед вітчизняних споживачів.

Ще одна перевага цокольного сайдинга «Деці» - щільна замкова система кріплень. Завдяки їй цокольні панелі Döcke не розходяться, а значить, між ними не утворюються щілини. Це важливо не тільки з естетичної, але і з практичної точки зору.

А головне, на весь свій асортимент виробник дає гарантію терміном на 50 років. Це означає, що ні вам, ні вашим дітям найближчим часом не доведеться піклуватися про зовнішній обробці стін!

Похожие страницы: