Цокольний Сайдинг Деці

фасадні панелі деціРосійська Компанія «Деці Екстружн» - дочірня фірма німецького концерну «D.Ö.CKE Systemlosungen Gmbh», головний офіс якого розташований в Берліні, і один з лідерів російського ринку фасадних матеріалів. На ринок компанія вийшла в 2005 році з вініловим сайдингом під торговою маркою «Docke».

У 2009 році Компанія запустила у виробництво водостічні системи під однойменною торговою маркою. Ще через 2 роки був побудований новий цех для виробництва фасадних панелей під брендом «Docke-R».

колекції фасадних панелей деціЗ 2013 року "Docke" впроваджує у виробництво інноваційну технологію ZEITech, яка дозволяє продовжити гарантію на відсутність дефектів виробництва та деформації до 50 років.

Протягом усіх 10 років свого існування виробник дотримується ідеї комплексного підходу до обробки будинку. «Деці Екстружн» розробила не тільки якісну продукцію, але і продуману комплексну політику в області маркетингу, логістики та продажів, що дозволяє встановлювати доступну ціну на весь товар.

особливості продукції

Компанія виробляє широкий спектр облицювальних і інженерних матеріалів, за допомогою яких можна обробити весь будинок від цоколя до покрівлі. Вся продукція розроблена європейськими дизайнерами та вченими. Випускається вона з використанням європейської сировини за ліцензією і під контролем німецького концерну «D.Ö.CKE Systemlosungen Gmbh». цокольний сайдинг деціЗавод підприємства оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє виробляти високоякісну продукцію, а контроль якості здійснюється на всьому етапі виробництва продукції.

Асортимент продукції «Деці»

Фасадні панелі (цокольний сайдинг) Docke-R - міцний і довговічний матеріал, призначений для обробки цоколя і імітує камінь і інші натуральні матеріали. Можна користуватися в рамках 4 колекцій:

  • ( "Скала") є імітацією грубою і рельєфною кам'яної кладки;
  • ( "Цегла") стилізована під акуратну цегляну кладку;
  • ( "Гора") відтворює шарувату текстуру природного пісковика;
  • ( "Замок") імітує кладку з тесаного каменю.

Продаж цокольного сайдинга "Деці" користується підвищеною популярністю, і це цілком обгрунтовано, адже Docke-R має масу переваг і достоїнств.

Похожие страницы: