Цокольний Сайдинг Аеліта

Аелір - розміри панеліКомпанія «Аеліта» є виробником фасадних панелей з ABS-пластика компанії BASF. Це цокольний сайдинг російського виробництва. Він виготовляється у співпраці з німецькими фахівцями і їх новітніми розробками в цій галузі.

На даний момент компанія «Аеліта» - найбільший виробник фасадних панелей в Росії. Аеліта прекрасно захищаю будинок від зовнішніх впливі навколишнього середовища. Вони служать не тільки красивим деко-ративного елементом, але і хорошим утепленням, захистом від вітру, зайвої вологи і сонячного випромінювання. Німецькі технологи зробили акрилове покриття панелей міцнішим, завдяки чому вони успішно експлуатуються навіть в суворих умовах російських зим. Фасадні панелі Аеліта можуть вмерзати в лід, при цьому їх поверхня не буде розтріскуватися і здуватися.

Панелі відрізняються не тільки високою якістю, але і унікальним дизайном. Вся колірна гамма розрахована на максимальну подібність природних матеріалів.

При монтажі панелей Аеліта іноді складно уявити, що вони виготовлені з пластику, а не природного матеріалу. Кутові елементи прекрасно створюються за допомогою будівельного фена. При нагріванні до високої температури, панелі стають гнучкими і пластичними, що дозволяє обійти будь-яку поверхню або виступ. Всі панелі збираються шляхом кріплення однієї панелі з-під другої (як луска риби). В результаті ви отримуєте ідеальний фасад. Шви між панелями виробник рекомендує обробляти герметиком, для того, щоб волога і пил не потрапляли всередину.

Термін служби даних панелей гарантує виробник - більше 30 років!

Переваги фасадних панелей «Аеліта»:

  • Створено з міцного матеріалу - ABS-пластика
  • Покриті шаром акрилу, який запобігає пошкодження поверхні
  • Похожие страницы: