ЗОВНІШНЄ УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР

Коли квартира розташована в панельному будинку, а в окремих випадках вона ще й кутова, то проблема промерзання стін вам добре відома. Слідом за проблемою промерзання зовнішніх стін, виникають наступні:

неефективне опалення приміщення

від постійної вогкості, на стінах усередині приміщення з'являтися пліснява

Хотите чтоб у вас были все каналы, каршаринг поможет вам. Тест кардшаринга по выгодной цене.

Тому утеплення квартир - одне з найкращих рішень для жителів панельних і цегляних будівель. Утеплення квартир допоможе створити сприятливий мікроклімат усередині приміщень, при цьому в холодну пору року - збереже тепло всередині кімнат, а влітку збереже легку прохолоду.

З ЯКОГО БОКУ УТЕПЛЮВАТИ КВАРТИРУ? ВНУТРІШНЄ АБО ЗОВНІШНЄ УТЕПЛЕННЯ?

Для того що б правильно відповісти на це питання, давайте згадаємо уроки фізики, і таке поняття як «точка роси». Тобто точка в стіні, з якої і починає накопичуватися волога, в залежності від температури всередині приміщення і зовні і теплоізоляційних характеристик самих стін.

Утепливши квартиру - зміниться точка роси, так як температура зовнішніх стін будинку зміниться при її утеплення. При внутрішньому утепленні квартири важко домогтися того що, б точка роси не перебувала всередині стін, від чого в стінах накопичується конденсат. Позбутися якого можна, тільки встановивши в квартирі хорошу вентиляцію, що не завжди фінансово обгрунтовано. Рекомендуємо утеплювати квартиру з зовнішнього боку.

ПЛЮСИ УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ:

взимку в нутрії приміщення стане тепліше, влітку - зберігається прохолода

економія коштів на обігріві житла

захист від появи на стінах різних мікроорганізмів у вигляді грибка і цвілі

підвищується шумоізоляція

будівля набуває красивий і естетичний вигляд на довгі роки

завдяки широкій колірній гамі стіни квартири можна утеплити і декорувати в тому кольорі, який буде відповідати всій кольоровій палітрі будинку.

ЧИМ УТЕПЛИТИ КВАРТИРУ?

До приходу сучасних технологій, для утеплення будинків використовували метод «збільшення товщини стін». У нинішній час на ринках з'явилися теплоізоляційні матеріали у вигляді пінопласту або кам'яної вати. Необхідність в потовщенні стін, яке до того ж зменшувало простір усередині приміщення, відпала.

Науково доведено, що товщина утеплювача в 5 см., Замінює товщину стіни (зі звичайного червоної цегли) в 80см., А якщо порівнювати з бетонною стіною, то показник збільшується до двох метрів.

Похожие страницы: