Заправка картриджів Brother

Заправка картриджів Brother в Санкт-Петербурзі

Заправка монохромних картриджів Brother - це картриджі, які друкують тонером (порошком), тільки чорним кольором.

Заправка струменевих картриджів Brother - це картриджі які друкують чорнилом, чорними і кольоровими.

Заправка кольорових картриджів Brother - це картриджі які друкують тонером (порошком), чорним і кольоровим.

У нашій компанії Рапід в Санкт-Петербурзі ви зможете заправити картридж Brother всього за 5-7 хвилин. Наші фахівці заправлять вам картриджі у вашій присутності, поки ви відпочиваєте, затишно розташувавшись на м'якому дивані. Після заправки ми даємо гарантію на якість друку на протязі всього ресурсу тонера. Для підтримки відмінної якості друку необхідно своєчасно міняти зношені деталі картриджа. Так, заміна барабана драм-картриджа Brother необхідна на кожні 5-7 заправок. При заправці картриджів ми виробляємо ретельну чистку і змащування всіх вузлів, що значно подовжує життя не тільки картриджу, але і принтера в цілому. Майстри завжди проконсультують вас з будь-яких питань, за правилами використання і зберігання картриджів, щоб ваша техніка служила вам якомога довше. Тому, якщо ви цінуєте свій час і гроші і звикли отримувати якісні і професійні послуги, то ви зробили правильний вибір, звернувшись в компанію Рапід.

Заправка картриджів Brother в Санкт-Петербурзі здійснюється нашою компанією в певній послідовності, з дотриманням всіх правил якісної заправки.

1) Картридж Brother розбирається і проводиться діагностика всіх деталей картриджа на знос. Якщо будь-які деталі прийшли в непридатність, то клієнта ми завжди сповіщаємо про це.

2) Обов'язкова чистка картриджа Brother і мастило всіх вузлів. Дуже важливо очистити картридж від старого тонера, щоб не відбулося змішання тонерів різних виробників. Це може привести до значного погіршення якості друку.

3) Заправка картриджа Brother високоякісним тонером до повного бункера, тобто по максимуму. Завдяки чому, картридж не тільки відпрацьовує свій ресурс повністю, але і друкує навіть трохи більше.

4) Частка картриджа від залишків тонера і збірка. Всі деталі картриджа і болти встановлюються строго на свої місця в певній послідовності.

5) Тестування картриджа Brother на якість друку. Далі, картриджі упаковуються в спеціальний пакет і віддаються клієнту разом з тестовим листом. При цьому наша компанія «Рапід» дає гарантію на заправлений картридж Brother до закінчення тонера.

Таким чином, звертаючись в нашу компанію «Рапід», Ви купуєте професійну якісну заправку картриджів Brother. Зверніть увагу, що ми не заправляємо картриджі на виїзді, тобто у вас в офісі або вдома. Хороша якість друку можливо тільки при заправці з використанням спеціального обладнання. Приходьте до нас, і ваша техніка прослужить вам довгі роки.

Перед вами встала така необхідність, як заправка картриджів Brother? Принтер став погано працювати, і якість друку вам вже не влаштовує, а самі ви не наважуєтеся розбирати і заправляти його? - Вам допоможуть наші фахівці!

Нами вже багато років проводиться заправка картриджів Brother в Санкт-Петербурзі і подібного обладнання інших фірм, і саме тому всі роботи проводяться за лічені хвилини! Нами може бути запропонована професійна заправка різних картриджів моделі Brother, після якої ваш принтер буде справно працювати багато місяців, а може бути, навіть кілька років, якщо ви експлуатуєте його не надто інтенсивно. І весь цей час якість друку буде на висоті, адже заправка картриджів Brother здійснюється у нас тільки професійним чином!

Нами проводиться заправка картриджів Brother в Санкт-Петербурзі як для офісної техніки. Ми зможемо запропонувати вам прекрасні чорнило як для кольорової, так і для чорно-білого друку. Такі чорнило оптимальним чином підійдуть для вашого обладнання, і для того типу робіт, які воно виконує. Професійна заправка картриджів Brother дозволить вам повною мірою реалізувати можливості придбаного вами обладнання для друку, і отримувати тільки високоякісну друковану продукцію.

Виконувана нами заправка картриджів порадує вас і швидкістю, і професіоналізмом виконання. Ту роботу, яку ви виконували б кілька годин з ризиком пошкодити обладнання або пролити фарбу, наші співробітники виконають швидко і якісно, нічого не пошкодивши і не зіпсувавши. Потрібна заправка картриджів Brother в СПб? - Звертайтеся до нас, і ви не пошкодуєте! Ми надамо вам вигідні умови співпраці, і обслуговування техніки обійдеться вам зовсім не дорого! Адже ми поважаємо наших клієнтів, і цінуємо їх час і гроші. Доброзичливий персонал, висока швидкість і якість виконання робіт будь-якої складності по заправці картриджів буде вам гарантовано

Похожие страницы: