Заміна амортизаторів своїми руками

Причини поломок амортизаторів

Якщо верхня опора буде деформована або розбита, то нормальна робота всього амортизатора порушиться, і він, швидше за все, вийде з ладу. Щоб продовжити термін експлуатації амортизатора, потрібно вчасно робити заміну верхніх опор.Еслі розбиті відбійники, які пом'якшують вібрацію і обмежують хід амортизатора, то робота буде відбуватися при підвищеному навантаженні. Автомобіль при цьому буде посаджений нижче нормального рівня, зменшиться дорожній просвіт. Якщо вчасно не провести заміну відбійників, то потім доведеться міняти весь амортизатор целіком.Із всіх деталей найчастіше виходить з ладу сальник штока - клапанний механізм. Це може відбутися з кількох причин: - незворотний знос і старіння гумотехнічних елементів при тривалій експлуатації; - низька якість виготовлення; - порушення правил використання.

У нас вы можете купить шиноремонтные материалы Maruni по выгодной цене.

Старіючи, гума ущільнень і сальників втрачає еластичність і тріскається. Клапани втрачають функціональність, і масло перетікає між обсягами амортизатора без потрібного опору. Поява зовні патьоків масла - вірна ознака того, що сальник штока втратив герметічность.От технічного стану штока багато в чому залежить довговічність всього амортизатора. Протягом всього терміну експлуатації шток робить десятки і сотні тисяч зворотно-поступальних руху. Щоб звести знос штока до мінімуму і ущільнити його, проводиться спеціально обробка поверхні.

Якщо в процесі експлуатації з'являються осередки корозії або задираки, то такий організатор довго не прослужіт. Односторонні задираки з'являються через невірну установки амортизатора, при якій співвісність штока і циліндра з поршнем порушується. Повітря запиляться, і знос відбувається швидше. Пил через зазори потрапляє в зазори між корпусом і пиляків і виступає в ролі абразиву. Сальник страждає першим, оскільки повинен забезпечувати герметичність воздуха. Щоб сальник штока не вийшов з ладу передчасно, потрібно ремонтувати підвіску і міняти амортизатор на спеціалізованій СТО. Якщо ви зайнялися ходової автомобіля, то не забувайте і про гумі. Шини в Новосибірську по самим приємним цінами. Порядок дій: 1) Піднімаємо авто на підйомник. 2) Знімаємо колесо. 3)Відкручуємо головкою на 19 гайку і болт. 4) Знімаємо амортизатор. 5) прокачувати новий амортизатор. 6) Ставимо все в зворотному порядку.

Похожие страницы: