З чого почати монтаж електропроводки своїми руками

Напевно багато людей і не один раз намагалися щось перемонтувати в своїй квартирі власними руками. Для цього потрібно знати деякі прості правила, мати необхідні матеріали і інструмент.

Вы можете приобрести лапп кабель на сайте по отличной цене.

Необхідно відзначити, що монтаж електропроводки своїми руками в квартирі потрібно проводити відповідно до існуючих норм і правил по електричної безпеки.

Як і в інших видах робіт, монтаж електричної проводки повинен починатися з планування, воно повинно ґрунтується на принципах безпеки і зручності.

Для встановлення проводки для електрики спершу необхідно визначитися з місцями для світильників, вимикачів, меблів, розеток, різних електричних приладів.

Слід ще пам'ятати про те, занадто багато розеток не може бути, що наявність в будинку багато електричних подовжувачів і трійників може доставляти незручності і підвищує ризик виникнення замикання.

Коли електромонтаж проводиться самостійно, слід розташувати вимикачі всередині квартири на відстані близько 20 см. Від косяка двері, вони повинні бути з боку ручки дверей. Висота знаходження розеток - це справа індивідуальна. Як правило, висоту роблять 30 см. Від підлоги.

При виконанні монтажу електропроводки в квартирі, слід робити все треба паралельно стелі. Спуск розеток і вимикачів виконується у вертикальному положенні.

Для полегшення і прискорення процесу, все це краще зобразити на папері. Даний проект в майбутньому допоможе Вам виконати роботи. Такий креслення буде доречний і корисний при свердлінні стіни.

На стіни в квартирі потрібно нанести спеціальну розмітку, відповідно якої будуть прокладені штроби для електропроводки і пробити місця для коробок-підрозетників.

В процесі монтажу не забувайте і про розрахунок ступеня потужності електроприладів, що встановлюються в приміщенні і визначитися з необхідним числом ліній електропроводки.

Якщо процес монтажу електропроводки виконується в нових квартирах, тоді слід неодмінно дотримуватися найбільш простих правил монтажу, а саме існуючих правил:

- для електроплити кухонної;

- для розеток;

- для різних освітлювальних приладів.

Тобто в процесі монтажу електропроводки в квартирі завжди потрібно дотримуватися існуючих правил, обов'язково потрібно дотримуватися вимог правил загального навантаження.

Дотримуючись вище викладені прості рекомендації та поради, Ви можете значно полегшити і прискорити процес монтажу електропроводки в квартирі.

Похожие страницы: