Яку вибрати насосну станцію для дачі

Проблема водопостачання актуальна для будь-якої ділянки, заміського або дачного будинку. Насосна станція повинна забезпечувати водою не тільки потреби людей, а й працювати на полив городу або саду. Саме тому багато хто задається питанням, яку вибрати насосну станцію для дачі, адже занадто потужне обладнання буде працювати не в повну силу, та й обійдеться дуже дорого. А недостатньо сильна станція виявиться перевантаженою і швидко зламається.

Насосы Gardena отличного качества и по выгодной цене.

На що орієнтуватися?

З'ясовуючи, яку вибрати насосну станцію для дачі, потрібно враховувати, що всі вони поділяються на два великі класи:

Промислове обладнання . Воно характеризується високими показниками потужності, відмінною продуктивністю роботи і підвищену міцність.

Побутові станції . Вони простіше і дешевше, більше підходять для дачних потреб і невеликих будинків.

Вибираючи собі прилад, орієнтуватися варто не тільки на потужність і продуктивність, розглядаючи і інші показники:

Ступінь захищеності від перегріву (саме завдяки цій функції обладнання буде в разі потреби вимкнено і не перегріється).

Обсяг гідробака , що впливає на те, як часто спрацьовує станція. Чим більше людей живе на ділянці і користується насосом, тим більше повинен бути цей показник. Для сім'ї з чотирьох осіб підійде гидробак на 50 літрів.

Якщо в будинку не тільки на першому поверсі є ванна або туалет, потрібно дивитися на найбільший підйом води, який може забезпечити насос .

Джерело води на ділянці може бути не дуже стабільним, здатний вичерпатися. У цей випадку краще вибирати станцію, обладнану захистом від роботи даремно , автоматично вимикається обладнання тоді, коли колодязь залишиться без води.

Продуктивність свердловини або того ж колодязя.

Принципи роботи

З'ясовуючи, яку вибрати насосну станцію для будинку і дачі, бажано розібратися в принципах функціонування цього обладнання. Все досить просто: спочатку станція закачує воду в спеціальний гидробак, за допомогою спеціального реле відключає насос і зупиняється. Коли тиск в баку доходить до необхідного значення, можна пускати воду в крани. Після цього тиск в ємності для води зменшується і знову починає працювати насос.

Як підступитися до вибору насосної станції

Яку вибрати насосну станцію для дачі? Ту, що буде відповідати всім перерахованим вище критеріям. На що ж варто дивитися, щоб не помилитися при покупці?

Необхідно порівняти продуктивність станції з можливостями водоотбора ділянки . Вони повинні бути приблизно рівні, інакше вода просто не буде подаватися. Швидкість подачі води повинна бути не менше 1,7 кубічного метра за годину. Найчастіше ідеальним вибором стають станції середньої або невеликої потужності (до 1,1 кВт), які підходять для більшості ділянок.

Варто звернути увагу і на вартість обладнання . Не варто купувати окремі деталі і намагатися щось збирати самостійно. Така «станція» не проживе довго, якщо взагалі буде працювати. Небажано купувати і занадто дешеві варіанти. Як правило, вони виготовляються з неякісних деталей, з використанням тонкого пластику, дуже галасливі і недовговічні. Зазвичай ціни на станції середньої якості починаються від 400 $, а висококласні моделі обходяться в 600 $ і дорожче.

Похожие страницы: