Які засоби для прання і прибирання не шкідливі для здоров

оли ми починаємо прибирання в квартирі, то піклуємося не тільки про чистоту і порядок, але і про здоров'я сім'ї. Адже серед наших близьких можуть бути люди, яким дихати пилом просто небезпечно для здоров'я (алергіки, астматики, маленькі діти). Ось і пускаємо в хід всі можливі засоби - для підлоги, для плитки, для ванною і т. Д. Парадокс, але в деяких випадках саме така генеральне прибирання може принести більше шкоди, ніж користі. Адже ми не так прискіпливо вибираємо засоби для неї , як, наприклад, продукти харчування. А тим часом на етикетки варто звернути дуже пильну увагу, щоб уникнути проблем зі здоров'ям.

Купить Средства для стирки вы можете по выгодной цене на нашем сайте.

Будьте особливо уважні, побачивши на упаковці товару написи « ЕКО » або «БІО». Їх присутність ще зовсім не означає, що вам пропонують щось більш зароблене й чисте, ніж аналогічні продукти. Як переконатися, що написи «ЕКО» та «БІО» - не просто рекламний хід, а гарантія екологічності, якості та відсутності хімії?

Розберемо це на прикладі французької продукції ECODOO - піонера в області екологічної продукції.

1. Знак ECOCERT на упаковці

Цей непомітний значок говорить про те, що екологічність продукції підтверджена міжнародним сертифікатом ECOCERT. Його не можна купити або отримати, не виконавши хоча б кілька обов'язкових умов. А їх багато, і вони дуже жорсткі. Одне з них - у складі продукції повинно бути не менше 99% екологічного сировини (не просто чистого, а природного!). Біорозкладана упаковка - ще одна обов'язкова умова.

Подивіться будь-якими засобами по догляду за будинком марки ECODOO - всі вони (а їх більше 30) сертифіковані по екологічним стандартам. Незважаючи на це, щороку всі ці продукти знову проходять численні випробування, щоб підтвердити видані їм екологічні сертифікати.

У Європі жоден виробник не має права самостійно написати, що його продукт екологічно чистий або натуральний. З таким написом на полиці європейських магазинів продукція може потрапити, згідно із законодавством, тільки за наявності відповідного сертифіката ECOCERT. У Білорусі таких суворих норм поки не існує.

ДОВІДКА «КП»

Французький бренд ECODOO належить компанії EKIBIO. Її історія почалася в 1988 році, коли з діда-прадіда фермер Дідьє Перреоль почав випуск органічної продукції, в якій принципово не використовував жодної хімії.

Європейський споживач, який вже тоді почав бити на сполох з приводу впливу побутової хімії на здоров'я, прийняв її на ура. Незабаром послідувала і офіційне визнання: продукція компанії була сертифікована ECOCERT.

ECOCEPT - це незалежна організація, заснована в 1991 році і акредитована державою ( Франція ) для сертифікації екологічно чистих продуктів і безпечного для природи виробництва.

Сертифікація ECOCERT - це надійна гарантія того, що:

- продукція не містить синтетичних барвників, ароматизаторів, консервантів, продуктів нафтохімії, хлору, фосфатів, ГМО і т. Д.,

- активні інгредієнти тільки рослинного і / або мінерального походження,

- 100% натуральні аромати екологічно чистих ефірних масел,

- упаковка безпечна Рециклюємий,

- не тестується на тваринах.

2. «Зроблено у Франції»

Виробник міг би розмістити виробництво своєї продукції в різних країнах, щоб здешевити її вартість. Але це могло б відбитися на її якості, тому продукція ECODOO принципово проводиться тільки у Франції, про що і написано на упаковці на різних мовах.

Підприємство розташоване на території природного парку площею 20 гектарів, де вирощуються біологічно чисті культури. Будинки заводу побудовані з урахуванням екологічних норм, для опалення використовуються дрова, для господарських потреб використовується дощова вода, а для енергії - сонце. Ось це справжнє екопредпріятіе!

У кожній країні у французького виробника є ексклюзивний офіційний представник. У Білорусі це «Брасм Плюс». В інтернет-магазині компанії - EcoBy.by - представлений найбільший асортимент екопродукціі ECODOO і DOUCE NATURE та інших виробників.

Це і необхідні кошти для якісного прибирання будинку, і різноманітна косметика для чоловіків, жінок і дітей, і засоби по догляду за волоссям і тілом. Тут же великий вибір Екопродукт харчування - каші, живі цукерки, зерна для пророщування, рослинні масла, сухофрукти і горіхи і т. Д.

Тут же можна прочитати і повний склад будь-якого продукту, і його властивості.

3. Натуральний склад

Продукція крупного французького виробника EKIBIO - засоби по догляду за будинком ECODOO та біоорганічна косметика для всієї родини DOUCE NATURE (шампуні, гелі для душу, косметика для обличчя та тіла, а також дитяча) - проводиться тільки на основі натурального рослинного і мінеральної сировини, органічних барвників і ароматів. У ній відсутні фосфати, хлор, відбілювачі, продукти нафтопереробки, синтетичні ароматизатори, барвники і консерванти, ГМО та інші добавки.

Виявляється, і без всього цього набору інгредієнтів можна прекрасно відпирати навіть сильно забруднений одяг, без зусиль відмивати до блиску посуд і ванну і взагалі кругом наводити чистоту.

Колір, запах - все це забезпечують екстракти натуральних рослин, які компанія вирощує на власних плантаціях, не застосовуючи ніяких хімічних добрив та стимуляторів росту.

Похожие страницы: