Місце будівництва каміна та його розміри залежать один від одного. Якщо ви хочете величезний камін, то приміщення повинно йому відповідати. А якщо ви збираєтеся облаштувати їм невелику кімнату, то його величина буде невелика.
Строительная смесь Polimin прекрасный помощьник в строительстве.
Вони існують декількох видів, який залежить від того, де і як він буде стояти.
Пристінні каміни
Пристінні будуються біля стіни. Як правило, вони досить великі, допускається повна або часткова виступ конструкції із-за меж стіни. Зустрічаються найчастіше, так як його можна побудувати в уже готовому будинку. Обов'язковою умовою зведення є те, що димохід необхідно прилаштовувати до несучої стіни.
Кутовий
Модель кутового каміна визнана найбільш видною і ефектною. Назва говорить сама за себе - розміщується він у кутку кімнати. Але проектувати його потрібно разом з проектом будинку, адже, по-перше, димохід повинен розміщуватися всередині стіни, по-друге, необхідний ретельна оцінка несучої стіни і фундаменту.
Вбудовані
Каміни, які потрібно встановлювати ще при будівництві будинку, - це вбудовані, адже вони вставляють в нішу будь-яких конструкцій. При цьому не займають зайвого місця.
Окремо стоять
Також існують окремо стоять каміни, які ще називають острівними. Такі конструкції встановлюють на плоскому підвищенні приміщення.
Розташування каміна
Як правило, встановлюють його у несучої стіни будинку. Осередок не повинен переохолоджуватися.
Не рекомендується ставити камін в місцях, де є протяг, також біля сходинок і в приміщеннях, площею до 20 кв. метрів. Поруч з вогнищем доцільно облаштувати місце для відпочинку.
Проектуючи його, проведіть аналіз максимального навантаження, яке можуть витримати перекриття будинку і його фундамент. Також необхідно правильно розрахувати розташування димоходу з кроквами і балками перекриття.