Як вибрати сканер штрих коду

Як вибрати?

Швидке і максимально безпомилкове зчитування штрих-коду, тобто ідентифіковані продуктів, значно спрощує роботу продавців, розвантажує керівників складами і працівників, які викладають товар на полиці магазинів. Таке завдання прекрасно виконує хороший сканер штрих-коду. Купувати такі пристрої слід у перевірених продавців, які спеціалізуються на автоматизації торгівлі. 

  • Купить надежный и самый быстрый  сканер штрих кодов по низким ценам. актуальному наличию на самых выгодных условиях

Підприємство реалізує лише сертифіковані і мають легальне походження товари, серед яких і сканери штрих-кодів, і банківське обладнання, термінали збору даних, принтери чеків, фіскальне обладнання та багато іншого. Фахівці компанії проконсультують щодо обраного товару, а також гарантують обслуговування купленої продукції.

Важливі параметри і функції

Сучасні сканери штрих-кодів дозволяють зчитувати два типи кодів: одномірні (1D) - їх читають лазерні або світлодіодні сканери, і двовимірні (2D) - фотосканер.

У вигляді 2D-кодів інформація записується в двох вимірах. Тому в них можна закодувати більшу кількість даних, наприклад, накладні, рахунки-фактури, і навіть графіку. Прикладом тут може бути QR-код, який можна читати за допомогою відповідної програми, встановленого в телефоні. Зрозуміло, існують рідери з такою функцією, але не у всіх є така можливість, тому перед покупкою необхідно це перевірити (звичайно, якщо ви збираєтеся де-небудь використовувати цю функцію).

На що звернути увагу

Перший з головних параметрів - місце використання пристрою. Важливо, чи буде сканер використовуватися в офісі, на складі, в магазині або, можливо, у великому виробничому цеху. Якщо в магазині, то сюди ідеально підійде стаціонарний сканер. Наступною важливою особливістю є радіус дії, що вказує, на якій відстані пристрій зчитує штрих-код. Як правило, чим це відстань буде більше, тим краще. Ще однією особливістю сканерів є здатність зчитування пошкоджених, нечітких кодів. Це можуть бути стерті коди і навіть майже зниклі. Чутливий сканер може впоратися з навіть дуже непростим в цьому відношенні кодом.

Останнім параметром, який повинен вас зацікавити при виборі - це можливість фотозйомки і сканування документів. Важлива також гарантія та її тривалість: чим вона довше, тим, звичайно ж, краще.

резюме

Купівля зчитування штрих-коду не є простою справою, але якщо ви вказали всі вимоги, які у вас є відносно цього пристрою, вам буде набагато легше його вибрати. Купувати слід тільки високоякісні товари від відомих виробників, які дають гарантії на свої пристрої зчитування штрих-кодів.

Похожие страницы: