Як вибрати рюкзак для авіаперельотів?

Чи є рюкзак ручною поклажею? Безумовно, так, якщо відповідає заявленим параметрам, що висуваються авіакомпаніями. Його без проблем беруть з собою в салон. Головне, вибирати рюкзак для подорожей практичний, універсальний, що ідеально підходить для будь-яких поїздок. З великою кількістю кишень і відділень, швидким доступом до речей і можливістю перетворити рюкзак в сумку.

Компания PODIUM на своем сайте podium.ua представляет широкий выбор товара, выгодные цены для оптовых покупателей.

Досвідчені мандрівники радять вибрати рюкзак трохи більше, ніж заявлені авіакомпанією габарити. Адже рюкзак, на відміну від жорсткого валізи, можна стиснути на 2-5 см з кожного боку (якщо ви не переносьте в ньому щось жорстке). Крім того, якщо ви берете рюкзак на борт в повному обсязі заповнений, то при вимірі на реєстрацію його легко можна зім'яти на 10-20 см!

Тому якщо авіакомпанія обмежує габарити 55х40х25, то можна підбирати для себе рюкзак з габаритами наприклад 58х42х28 - такий рюкзак можна утрамбувати в вимірювальну рамку.

Якщо розглядати варіанти з розмірами 55х40х25, то можна спокійно літати більшістю європейських авіаліній і, мабуть компанією Аерофлот. Важать такі рюкзаки 1-2 кг і мають обсяг близько 35-40 л. Цього цілком достатньо, щоб помістити всередину ноутбук, планшет, смартфон, одяг. Багато моделей з м'якими регульованими лямками оснащені бічними компресійними ременями.

Для ручної поклажі вибирають модель, максимально прямокутну - схожу на валізу - це найефективніша форма для ручної поклажі. Адже якщо рюкзак має великі напівкруглі вигини, то максимальні розміри його залишаться колишніми, а обсяг речей, який в нього можна покласти, буде менше, ніж у рюкзака прямокутної форми.

Подорожувати з рюкзаками швидше, дешевше, комфортніше. Після перельоту пасажири вирушають на ділові переговори або довгоочікуваний відпочинок, не вистоюючи в черзі, щоб отримати багаж. Якщо переліт з лоукостером, то за наявність багажу ціна авіаквитка нерідко зростає на 50-100%. Що ж стосується безпеки, то багатьом знайома ситуація, коли багаж відлітає в протилежному напрямку, всередині валізи розбиваються дорогі парфуми, та й сам якісний валізу стає пошарпаним і втрачає жорсткість форми.

Похожие страницы: