Як вибрати насос для своєї дачі

На дачі або в заміському будинку практично неможливо обійтися біс різного роду водяних, каналізаційних та іншого роду насосів. Від цього залежить полив Ваших угідь, зрошення теплиць і городів, відведення стічних вод і прибирання території і підвальних приміщень від наслідків весняного паводку. Якщо Ви живете на дачі цілий рік, то варто задуматися про комфортний і більш сучасному опалюванні житлових приміщень, які не під'єднані до загальних опалювальним колекторам.

Насосы Gardena по отличной цене вы можете купить на сайте нашей компании.

Насоси різних конструкцій і технічних можливостей допоможуть Вам вирішити багато проблем дачного господарства і побуту.

Насоси за своєю конструкцією поділяються на:

які піднімають воду з різних джерел, створюючи певний тиск - вони можуть бути погружного типу і поверхневого;

циркуляційного типу, які забезпечують циркуляцію водних ресурсів в закритих і відкритих контурах водозабезпечення та опалювальних системах;

дренажного типу, які застосовуються для відкачування забруднених розчинів з ставків, штучних ємностей, підвальних приміщень та каналізаційних систем.

Насоси поверхневого типу 

Поверхневі насоси знаходяться поза відібраної рідини і можуть створювати постійний тиск в системах водяного постачання дачі і присадибної ділянки, а так само при гасінні різних ділянок загоряння.

За принципом роботи вони поділяються на:

вихрового типу, які не можуть створювати високий стовп тиску і не піднімають воду вище 2-3 метрів над дзеркалом води. Вони застосовуються, в основному, для підкачки води всередині системи забезпечення дачного господарства водою;

відцентрового типу, які можуть підняти стовп води до 10 і більше метрів і забезпечити пристойний натиск в системі поливу саду і городу і для гасіння пожеж. Часто їх використовують в насосних станціях, що забезпечують безперебійну роботу водяної системи господарства з підтримкою постійного тиску.

Глибинні або глибинні насоси

Коли до місця забору води не можна помістити насос поверхневого типу, або глибина колодязя або свердловини дуже велика, тоді застосовують глибинні глибинні насоси , які перебуваючи в самій рідини, можуть забезпечити стовп над дзеркалом води в кілька десятків метрів.

Такі насоси випускаються 2-х типів з відцентровим (вихровим) або гвинтовим нагнітанням води в зовнішню систему поливу або на потреби насосних станцій.

Циркуляційні насоси застосовуються для забезпечення циркуляції води в замкнутих водопровідних, кондиционирующих і опалювальних системах дач і заміських будинках індивідуальних забудовників забезпечення.

Такі насоси за своєю конструкцією, в основному, не можуть забезпечувати великих значень продуктивності і створення великого водного стовпа. Зазвичай вони застосовуються для перерозподілу потоків рідини по окремим контурам загальної системи для 1 і 2-х поверхових будівель.

Насоси дренажного типу

Дренажні насоси мають невеликі розміри і легко транспортуються з місця на місце. Їх застосовують для відкачування водних розчинів з невеликим вмістом твердих домішок з ємностей, водних сховищ, ставків, колодязів, підвальних приміщень і відведення талих вод з присадибної ділянки.

Дренажні насоси за своїм технічним рішенням не можуть створювати великий напір води і можуть тільки «виливати» воду для потреб крапельного поливу і систем зрошення, а так само направляти потік води в потрібному напрямку.

До таких же насосів відносяться спеціальні дренажні насоси для відкачування фекальних мас і очищення каналізаційних колекторів. Багато з них забезпечені пристроями для попереднього подрібнення забруднених розчинів і виготовляються з антикорозійних пластмас. 

Похожие страницы: