​Як вибрати кращі шини

Як вибрати кращі шини для вашого автомобіля. Дорога покрита шаром снігу, коли вантажівка перед тобою гальмує. Ви натискаєте на педаль гальма і відчуваєте, що шини стискаються, і ви благополучно зупиняєтеся поруч із заднім бампером вантажівки. Якщо щось подібне сталося з вами, то ви, ймовірно, знайшли час, щоб вибрати правильні шини для вашого автомобіля. Вибір шин, які можуть впоратися з погодою і дорожніми умовами, з якими ви стикаєтеся, є одним з найбільш важливих рішень, які ви можете прийняти. Вы можете заказать и купить высококачественные и надежные шины для своего автомобиля по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Зрештою, шини вашого автомобіля - ваша єдина зв'язок з дорогою. Тому, коли прийшов час для нової гуми, розгляньте наступні фактори, щоб переконатися, що ви вибираєте найкращі шини для вашого автомобіля:

Оригінальна комплектація шин проти нового бренду

Розмір шин

Керованість і комфорт

Всесезонна, зимова або літня гума?

таймінг.

Якщо вам подобається, як машина їде і управляється, купите оригінальне обладнання або оригінальні запчастини для вашого автомобіля від виробника.

Це найпростіший варіант: оскільки шини були розроблені для вашого автомобіля, ви знаєте, що вони добре підійдуть. Ви можете дізнатися, які шини поставлялися разом з вашим автомобілем, заглянувши в керівництво по експлуатації вашого автомобіля або виконавши швидкий пошук на веб-сайті онлайн-магазину шин.

Але якщо ви хочете змінити ходові якості вашого автомобіля, вам потрібно буде трохи більше досліджувати. Едмундс каже, щоб прочитати онлайн огляди шин або уточнити пошук конкретних характеристик (докладніше про це нижче). Розмір шин

Знайдіть на бічних дверей водія табличку, на якій зазначено, якого розміру шини підходять вашому автомобілю. Наприклад, розмір вашої шини може бути P215 / 65 R15. Цей ланцюжок цифр і букв позначає ширину шини, висоту в порівнянні з шириною і діаметр. У більшості випадків ваші нові шини повинні відповідати цьому розміром. Якщо ви купуєте шини онлайн, ви можете легко знайти розмір шин на веб-сайті продавця, наприклад, TireRack.com. Просто введіть рік, марку і модель свого автомобіля, і ви знайдете розмір шин і список шин, які відповідають розміру і працюватимуть для вашого автомобіля. Потім ви можете порівняти огляди шин і ціни.

Похожие страницы: