Як вибрати енергозберігаючі лампи

Сама лампа містить електронний блок, патрон і енергозберігаючий елемент. З блоками все зрозуміло. Патрон необхідний для з'єднання до електрики, сам блок перетворює струм в потрібну амплітуду для споживання лампи.

Пропонуємо вам сонячні електростанції під ключ зелений тариф який дуже вигідний.

Пари ртуті та аргону входять до складу світильника, іншими словами це інертний газ. При включенні електроенергії молекули ртуті з'єднуються з інертним газом і виходить світіння, яке перетворюється в світло для нашої життєдіяльності.

Щоб правильно вибрати енергозберігаючу лампу треба знати основні їх показники.

По-перше - це світлова температура, яка визначається за шкалою Кельвіна. Всі чули, що існує холодне світло. Якщо за шкалою 2700, то це означає м'яке світло, а 6400 показує, що маємо холодне свічення. Для денного освітлення відповідно 4200 кельвінів. З цього випливає, що низька світлова температура має жовтий, червоний і помаранчевий окрас, а висока має синій, блакитний, білий колір.

Ці лампи витривалі і мають довгий термін служби. Працездатність становить до 14 тисяч годин. Коли доводиться частенько міняти лампи розжарювання, то і про виробника згадують не добрим словом, а особливо, коли лампи розлітаються по всій кімнаті.

Термін служби лампи на кожній упаковці вказано окремо, а не на партію.

При експлуатації енергозберігаючих ламп можна не бояться зіпсувати тонкі плафони від перегріву і частої зміни ламп, та до того ж істотна економія електроенергії буде не зайвою для вашого бюджету.

Похожие страницы: