Як вибрати болгарку для будинку, дачі, гаража, для роботи

Ми розглянемо як вибрати болгарку для будинку, дачі роботи або гаража з живленням від мережі 220 вольт. Правильне технічна назва болгарки - углошлифовальная машина (КШМ). На прилавках магазинів і супермаркетів знаходиться величезна кількість УШМ різних типів, розмірів і марок. Крім цього деякі компанії випускають болгарки не під одним, а під декількома брендами. Як пересічному покупцеві в такому розмаїтті вибрати болгарку, яка довго прослужить, буде коштувати недорого і зможе впоратися з усіма видами робіт?

Прекрасным помощником станет болгарка hitachi, купить на нашем сайте вы сможете по самой лучшей цене.

Тут ви дізнаєтеся, як вибрати болгарку для будинку або роботи, на що звернути увагу при покупці професійної болгарки й як не переплатити.

УШМ повинна відповідати таким основним вимогам:

надійність (довговічність);

функціональність (зручність);

гарантійний термін обслуговування;

ремонтопридатність.

При цьому вона повинна мати оптимальну вартість. Наприклад, для дачі можна вибрати недорогу модель, а для роботи - професійну болгарку, яка коштуватиме дорожче.

Вибір «болгарки» (УШМ) за розміром

Далі постає питання якого розміру вибрати болгарку, під який діаметр диска. Випускаються болгарки під такою діаметр кола:

115 мм;

125 мм;

150 мм;

180 мм;

230 мм.

Для різання металу , труб, профілю або іншого металевого прокату оптимальної буде болгарка з кругом від 180 мм, а для шліфування або зачистки поверхонь краще підходять болгарки з колом до 150 мм. Детальніше про насадки для болгарки можна дізнатися за посиланням на нашому сайті.

Вибір УШМ (болгарки) по потужності

Ще одне питання - якої потужності вибрати болгарку. Болгарки бувають різної потужності 0.5-2.5 кВт при однаковому діаметрі кола. Від цього чинника безпосередньо залежить, чи буде коло пригальмовувати при посиленому натисканні на болгарку аж до повної зупинки. Також потужність відповідає за тривалість роботи інструменту. Більш потужні моделі менше гріються, тому можуть працювати набагато довше, але коштують вони на 15 - 20% дорожче.

Похожие страницы: